Gwiazdy

Katarzyna Figura i jej córka zmieniły uczesanie. "Uwielbiam eksperymentować ze swoją fryzurą"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Katarzyna Figura w Gironie

Kasia Figura i jej starsza córka Koko zdecydowały się na jesienną metamorfozę. Panie udały się do salonu Jagi Hupało i tam oddały w ręce profesjonalistów. Co wymyśliła dla nich kreatorka fryzur? Efektami aktorka pochwaliła się w sieci.

Katarzyna Figura – kariera i życie prywatne

Katarzyna Figura to niezaprzeczalnie gwiazda polskiego kina. Aktorka ma na swoim koncie wiele sukcesów. Zagrała w wielkich hitach kinowych oraz telewizyjnych, wielokrotnie prezentowała się też na deskach teatrów. Jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny głos i kobiece kształty. Choć w życiu zawodowym gwiazda zbiera same laury, życie prywatne nie zawsze układało się zgodnie z jej myślą. Aktorka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Pierwsze, 3-letnie z Janem Chmielewskim i drugie, 12-letnie z Kaiem Schoenhalsem. Owocem miłości są dzieci. Katarzyna 33 lata temu doczekała się syna, po latach na świat przyszły córki Koko i Kaszmir. Obecnie aktorka wraz z dziewczynami prowadzi spokojne życie w Gdyni. W mediach społecznościowych od czasu do czasu uchyla rąbka tajemnicy i publikuje prywatne kadry.

Kasia Figura i Koko – metamorfoza

Katarzyna Figura w mediach społecznościowych podzieliła się z fanami małą niespodzianką. Aktorka wraz ze starszą córką wybrała się do salonu Jagi Hupało. Obie panie zdecydowały się na małą zmianę. Jak przebiegła metamorfoza? Aktorka rozjaśniła włosy i zdecydowała się na długą grzywkę, natomiast Koko zaprezentowała się w bujnej czuprynie pełnej ciemnych loków.

Nie od dzisiaj wiadomo, że uwielbiam eksperymentować ze swoją fryzurą (ale tylko pod okiem profesjonalistów!). I dziś nie było inaczej, co więcej nie byłam sama, bo towarzyszyła mi @kokofigura. Efekt – jesteśmy w pełni zadowolone ze swoich metamorfoz. Dziękujemy @jagahupalo

- czytamy pod zdjęciem.

Katarzyna Figura ma nową fryzurę

Efekty szybko dostrzegli fani, którzy pod zdjęciem pozostawili mnóstwo komentarzy. Internauci zgodnie komplementowali nową fryzurę aktorki oraz przepiękne włosy i urodę Koko.

Koko, jest naprawdę śliczna i taka naturalna. Urodę odziedziczyła po Pani

Obie Panie bardzo ładnie wyglądają w nowych fryzurach, a Koko jest taka do Pani podobna

- czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Sauna do twarzy – zalety i sposób użycia urządzenia parowego i jonowego

Księżna Diana oszukana przez dziennikarza BBC - donosi nasza reporterka z Londynu

Jeździ rowerem po Europie, by promować swoje miasto. "Zapraszam do Bydgoszczy"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości