Gwiazdy

Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka zagrała u boku Brada Pitta. "Przytulił mnie po scenie"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Reporter:
Mateusz Jarosławski, Kinga Burzyńska
Karolina Szymczak o roli u boku Brada Pitta
Karolina Szymczak o roli u boku Brada Pitta Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

23 grudnia do kin w USA trafi film "Babilon" w reżyserii Damiena Chazelle'a. W produkcji wzięły udział gwiazdy światowego kina, między innymi Brad Pitt, Margot Robbie czy Olivia Wilde. Szczególne miejsce na planie zdjęciowym zajęła również Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka, która zagrała partnerkę głównego bohatera.

Film "Babilon". Karolina Szymczak zagrała z Bradem Pittem

Damien Chazelle to wybitny reżyser, scenarzysta i zdobywca Oscara. Spod jego rąk wyszły takie filmowe dzieła jak "La La Land" czy "Pierwszy człowiek" z Ryanem Goslingiem w roli Neila Armstronga. Współpraca z amerykańskim producentem jest dla wielu aktorów spełnieniem marzeń.

Tego zaszczytu dostąpiła niedawno Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka, która wraz z mężem mieszka na co dzień w Los Angeles. Polska aktorka zagrała u boku Brada Pitta w filmie "Babilon". W Dzień Dobry TVN opowiedziała, jak zdobyła zaufanie amerykańskich filmowców.

- To był zwykły casting, który zrobiłam w 2020 roku w pandemii i nagle po roku dostałam telefon od swojego menadżera: "Słuchaj, czy Ty pamiętasz taki projekt "Babilon" Damiena Chazelle'a? Oni by chcieli, żebyś jeszcze raz nagrała ten casting, ale tym razem po węgiersku. (...) Na jutro". Ja mówię: "Na jutro mam się nauczyć węgierskiego i zagrać po węgiersku? To jest niemożliwe dla mnie" - wspominała aktorka.

Mimo to podjęła się tego trudnego zadania i odniosła sukces. - Nagrałam to. Miałam poprzyklejane na ścianie z tyłu kartki z języka węgierskiego i to zrobiłam, i im to się bardzo spodobało, i dostałam tę rolę. Natomiast nie wiedziałam, że to będzie rola z Bradem Pittem, że rzeczywiście z nim stanę na planie - mówiła.

Żona Piotra Adamczyka zagrała z Bradem Pittem. Jak przebiegała współpraca?

Karolina Szymczak nie mogła powstrzymać euforii, gdy dowiedziała się, że jej filmowym partnerem w "Babilonie" ma być sam Brad Pitt. Hollywoodzki aktor zrobił na Polce dobre wrażenie i okazał się sympatycznym człowiekiem. - Zaskoczył mnie tym, że na początku, jak mieliśmy się sobie przedstawić, to on był bardzo nieśmiały. Bardzo się speszył. Wydaje mi się, że on po prostu taki jest - wspomniała.

Żona Piotra Adamczyka została doceniona zarówno przez popularnego na całym świecie kolegę z branży, jak i realizatorów filmu. Brad Pitt zdobył się nawet na piękny gest.

- Przytulił mnie po scenie, więc i tak mimo wszystko mieliśmy ten kontakt fizyczny taki prywatny, i to było bardzo, bardzo miłe. Bo ja miałam rzeczywiście bardzo wyczerpującą scenę z nim i po tej scenie dostałam brawa od ekipy. Brad Pitt podszedł do mnie, powiedział, że jest w ogromnym szoku, że 33 lata pracuje w tym zawodzie i dawno nie widział takiego performensu - mówiła Karolina Szymczak.

Czy Piotr Adamczyk był zazdrosny o relację żony z hollywoodzkim aktorem? Dlaczego Karolina Szymczak nie gra w Polsce i w jaki sposób walczy z endometriozą? Tego dowiesz się z naszego materiału wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Reporter: Mateusz Jarosławski, Kinga Burzyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości