Gwiazdy

Aktorka serialu "Papiery na szczęście" zostanie mamą. "Pizza, makaron czy Mansztajn?"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Aktorka jest w ciąży

Karolina Bacia oraz jej partner Jakobe Mansztajn oczekują narodzin dziecka. Aktorka serialu "Papiery na szczęście" ogłosiła dobrą nowinę za pomocą mediów społecznościowych. Opublikowała także pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Fani pośpieszyli z gratulacjami.

Karolina Bacia jest w ciąży

Karolina Bacia i Jakobe Mansztajn, założyciel profilu "Make Life Harder", spodziewają się dziecka. Aktorka od kilku dni udostępnia zdjęcia z Włoch, po których wspólnie podróżują. Nikt nie spodziewał się, że to właśnie w trakcie tej podróży Bacia ogłosi, że już wkrótce zostanie mamą.

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

- Pizza, makaron czy Mansztajn? - napisała aktorka pod fotografiami, na którym prezentuje ciążowy brzuch.

Natychmiast pojawiło się wiele komentarzy, w których fani pary gratulowali zakochanym.

"A więc w "Papierach na szczęście" to autentyk! Gratulacje!", "O rany, gratulacje!", "Tak myślałam oglądając serial", "Ale przy takiej inflacji... Gratulacje!", "Ale słooooodko. Mega gratulacje".

Karolina Bacia - życie zawodowe

Karolina Bacia jest aktorką filmową, teatralną i dubbingową. Studiowała na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Jako aktorka debiutowała w 2003 roku serialu "Na Wspólnej". Na scenie natomiast zadebiutowała w 2016 roku w Teatrze Powszechnym w Warszawie.

Karolina Bacia gra obecnie w serialu "Papiery na szczęście", który emitowany jest na antenie TVN 7. W produkcji aktorka wciela się w Żanetę, przyjaciółkę głównej bohaterki, granej przez Adriannę Kalską.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości