Gwiazdy

Anja Rubik myśli o dziecku. "Obudził się we mnie instynkt macierzyński, niemal zwierzęca chęć przeżycia"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
viva.pl
Anja Rubik

Anja Rubik to najpopularniejsza polska modelka, która od lat podbija światowe wybiegi. W najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat macierzyństwa i opowiedziała o kulisach swojego związku. Kim jest jej wybranek?

Anja Rubik jest w związku

Anja Rubik zawładnęła światem mody. Dała się również poznać jako działaczka społeczna. Jest autorką książki i założycielką #SEXEDPL. Nie boi się poruszać trudnych tematów. Natomiast w najnowszym wydaniu "VIVY!" potwierdziła swój związek z australijskim fotografem Adrianem Steirnem.

- Jestem w związku i czuję się bardzo szczęśliwa. Spotkaliśmy się w dobrym momencie, jestem dojrzalsza, już wiem, czego nie chcę. Po różnych doświadczeniach wiem, co mi pasuje, a co się nie sprawdzi. Nie muszę godzić się na żadne życiowe kompromisy, tylko małe, jak na przykład buty porozrzucane w korytarzu, które nie powinny tam leżeć, ale… leżą - mówiła Anja Rubik w rozmowie z Beatą Nowicką, dziennikarką magazynu "VIVA!". -  Bardzo się wspieramy, uzupełniamy, rozumiemy. To jest piękny związek, muszę przyznać - dodała.

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Jak przyznała topmodelka, przy ukochanym nieustannie się rozwija. Zaczęła interesować się fotografią oraz uczyć zrozumienia siebie w codziennym życiu. - Mój partner często zwraca uwagę na rzeczy, których ja nie dostrzegam. (...) Ja uczę się od niego, on ode mnie - przyznała.

Związek pary wyrósł z przyjaźni. Każde z nich miało własne życie. Od pewnego czasu kroczą wspólnie przez świat. Pokochali się i krążą pomiędzy Europą a Południową Afryką.

Anja Rubik o instynkcie macierzyńskim

Modelka w rozmowie podkreśliła, że rozmyśla nad swoją przyszłością. - Najważniejszym dla mnie pytaniem jest pytanie o dziecko. Chcę urodzić dziecko czy nie? Czas mija, muszę podjąć decyzję. Wiesz, co jest dziwne? Że ta brutalna wojna w Ukrainie teoretycznie powinna mnie zniechęcić, a jest odwrotnie. Obudził się we mnie instynkt macierzyński, jakaś pierwotna, niemal zwierzęca chęć przeżycia, zachowania ciągłości - wyjawiła Anja Rubik.

Zobacz wideo: Anja Rubik dokumentuje życie we Lwowie

Anja Rubik dokumentuje życie we Lwowie
Anja Rubik dokumentuje życie we Lwowie Źródło: Dzień Dobry TVN

- Mówiłyśmy o tym, że świat pękł, grozi nam katastrofa ekologiczna, demokracja ginie na naszych oczach, technologia przejmuje coraz większe obszary naszego życia, a ja myślę o dziecku. To jest wbrew logice. A jednak… - dodała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: viva.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kaminski/East News

Pozostałe wiadomości