Gwiazdy

Partner Rihanny został zatrzymany. Policja sądzi, że brał udział w strzelaninie

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
RMF FM
Co nowego w show-biznesie?
Dzień Dobry TVNCo nowego w show-biznesie?

A$AP Rocky, znany raper i partner Rihanny, został zatrzymał zatrzymany przez policję na lotnisku w Los Angeles. Służby podejrzewają, że 33-letni muzyk w listopadzie zeszłego roku brał udział w strzelaninie. To nie pierwszy raz, kiedy ma on problemy z prawem.

A$AP Rocky zatrzymany przez policję

Policja zatrzymała rapera zaraz po tym, jak muzyk wysiadł z prywatnego samolotu na lotnisku w Los Angeles. Rakim Nakache Mayers - tak naprawdę nazywa się A$AP Rocky - wracał właśnie z Barbadosu, gdzie spędzał wakacje razem ze swoją partnerką - piosenkarką Rihanną. Jak podaje stacja NBC, do zatrzymania muzyka doszło na oczach wokalistki.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Powodem zatrzymania muzyka jest podejrzenie udziału w strzelaninie, do której doszło 6 listopada w Los Angeles. Poszkodowany w czasie zajścia mężczyzna podkreśla, że Mayers i jego dwaj koledzy zaczepili go na ulicy. Między mężczyznami doszło do kłótni. W pewnym momencie raper miał trzy lub cztery razy wystrzelić w kierunku poszkodowanego. Jedna z kul trafiła mężczyznę w rękę.

A$AP Rocky - problemy z prawem

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy muzyk ma problemy z prawem. 2 lipca 2019 roku A$AP Rocky został zatrzymany przez szwedzką policję po występie na festiwalu w Sztokholmie. Artysta na dwa dni przed koncertem - wspólnie z dwoma ochroniarzami - miała zaatakować 19-lataka m.in. szklaną butelką.

Raper choć przyznał się do stosowania przemocy, zapewniał, że była to tylko samoobrona. Twierdził też, że nie zaatakował 19-latka butelką. Sąd nie dał wiary jego wersji zdarzeń i skazał muzyka na dwa lata więzienia w zawieszeniu. Dodatkowo artysta musiał wypłacić odszkodowanie poszkodowanemu 19-latkowi. Również ochroniarze rapera usłyszeli wyroki w zawieszeniu.

A$AP Rocky od 2020 roku związany jest z popularną piosenkarką Rihanną. Para spodziewa się pierwszego dziecka.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: RMF FM

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości