Anja Rubik błyszczała na tegorocznej Met Gali. Zobaczcie, jak wyglądała top modelka

Aktualnie czytasz: Anja Rubik błyszczała na tegorocznej Met Gali. Zobaczcie, jak wyglądała top modelka
Źródło: Tomasz Urbanek/East News
O tegorocznej Met Gali jeszcze długo będzie głośno. Pierwsza tak duża modowa impreza od 2,5 roku odbyła się z wielką pompą, a na czerwonym dywanie gościło mnóstwo gwiazd. Jedną z nich była polska modelka, Anja Rubik. Sprawdźcie, jak się prezentowała.

Met Gala 2021

Tegoroczna Met Gala miała wyjątkowy termin, ponieważ ze względu na pandemię koronawirusa z początku maja została przesunięta na wrzesień. Prestiżowa w branży impreza w Metropolitan Museum of Art odbyła się pod hasłem "American Independence", czyli "Amerykańska Niepodległość". Z tego powodu goście swoimi wymyślnymi stylizacjami mieli się odnieść do amerykańskiej kultury. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Rihanna, Justin Bieber, Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Megan Fox czy Gigi Hadid. Wydarzenie razem z Anną Wintour, Tomem Fordem i Adamem Mosserim współprowadzili aktor Timothée Chalamet, wokalistka Billie Eilish, tenisistka Naomi Osaka oraz poetka Amanda Gorman.

Anja Rubik na Met Gali 2021

Wśród sław przybyłych na kultową galę pojawiła się także polska modelka. Anja Rubik wzorem wielu innych gwiazd postawiła na seksowny look i do zdjęć pozowała w kreacji typu naked-dress od Saint Laurent, stworzonej przez jej serdecznego przyjaciela, Anthony'ego Vaccarello. Projekt z drobnej czarnej siateczki ozdobiony był kryształkami, które mieniły się pod wpływem błysku fleszy. Wytworności całości dodały z kolei błękitne pióra rozmieszczone na biuście modelki oraz w dole kreacji. Stylizacja odsłoniła smukłą figurę Polki, a widoczne klasyczne ciemne figi zakryły newralgiczne miejsca. Oryginalny look Anja dopełniła prostą kopertówką, delikatnym makijażem i romantyczną fryzurą.

O obecności Anji Rubik na Met Gali wspomniał Mateusz Hładki w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN.

- Anja została zaproszona na Met Galę. Nie każdy dostaje tam zaproszenie, nie każdy może tam być, więc skoro Anna Wintour zaprosiła Anję, i to nie pierwszy raz, to mamy powód do dumy - podkreślił reporter.

Jak Wam się podoba jej stylizacja?

Zobacz także:

Zobacz wideo: MET Gala 2021. Kreacje gwiazd

MET Gala 2021. Kreacje gwiazd
Źródło: x-news

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości