Gwiazdy

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o tym, jak poznała nowego partnera. "Oczarowałam go"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Zmiany u Julii ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”
Zmiany u Julii ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Julia Gołębiowska wystąpiła w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka w programie nie znalazła szczęścia i prawdziwej miłości. Ta przyszła do niej nieco później. Obecnie zakochana kobieta planuje przyszłość u boku nowego partnera. Jak na siebie trafili?

Julia Gołębiowska - rozwód z programowym partnerem

Julia Gołębiowska była bohaterką 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kobieta zgłosiła się do telewizyjnego eksperymentu, bo jak przyznała, była gotowa na związek. Po długich naradach eksperci połączyli ją z Tomkiem. Niestety kolejne tygodnie uświadamiały małżonków coraz bardziej, że nie nadają na tych samych falach. Przykre słowa, jakie Julia usłyszała z ust męża, były kolejną motywacją do zakończenia związku. Kobieta w finałowym odcinku bez wahania podjęła decyzję o rozwodzie.

- Myślę, że nie wykorzystaliśmy całego czasu, jaki został nam dany, czyli miesiąca. W naszym przypadku to potrwało 2 tygodnie. Nie potrafiliśmy znaleźć wspólnego języka. Zabrakło iskry. Słowa Tomka na mój temat miały wpływ. Gdyby nie wyszły, to ja bym się tak szybko nie zamknęła. Jestem pewną siebie osobą, dobrze się czuję w swoim ciele, jednak kiedy usłyszałam bezpośrednie komentarze, to - mimo chęci - zablokowałam się na niego i byłam bardzo zdystansowana - powiedziała.

Co więcej, po programie Julia bardzo schudła.. Kobieta przyznała jednak, że nie zrobiła tego ze względu na słowa Tomka. - Dobrze się sama ze sobą czułam, ale w momencie, kiedy usłyszałam jego komentarze, oczywiście poczułam się niekomfortowo i było mi bardzo niemiło. Chciałabym podkreślić, że moja zmiana nie nadeszła ze względu na słowa Tomka. Zrobiłam to sama dla siebie.

Julia Gołębiowska odnalazła miłość

Od zakończenia programu życie Julii bardzo się zmieniło. Kobieta na swojej drodze spotkała mężczyznę, którego pokochała szczerą miłością. Tak naprawdę drogi tych dwojga splotły się w sieci. Obecny partner napisał do Julii komentarz, ta odpowiedziała i tak rozpoczęła się rozmowa. Kolejnym krokiem był telefony i spotkania. Niestety przeszkodą były i wciąż są kilometry, jakie dzielą parę. Z tego względu zakochani planują już wspólne mieszkanie.

Obecny partner słyszał o programie, ale go nie śledził. Gdzieś przeglądał Internet i, jak mówi, oczarowałam go swoją urodą. To go przekonało do tego, żeby do mnie napisać. Chciał sprawdzić, czy jestem taka, jak opisują mnie w komentarzach 

Jak wygląda ukochany Julii i czym się zajmuje? - Chce zostawić życie prywatne dla siebie. Na pewno ujawnię partnera, ale w odpowiednim czasie. Na razie chciałabym, żeby pozostało to tylko dla mnie i przyjaciół - przyznała.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości