Gwiazdy

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swoim życiu: "Serducho już dawno jest daleko stąd"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Iga Śmiechowicz

Iga Śmiechowicz widzom znana jest przede wszystkim z udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Celebrytka w najnowszym wpisie w mediach społecznościowych opowiedziała o swoich planach na nowy rok. Co zamierza?

Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o planach na nowy rok

Iga Śmiechowicz wzięła udział w piątej edycji niezwykle popularnego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Celebrytka w najnowszym wpisie na Instagramie podzieliła się z fanami swoimi planami na nowy rok. Iga zdradziła, że mijają właśnie 2 lata od jej powrotu do Polski. - 2 lata w Polsce to moje "najdłużej" w Polsce od 2016 roku - napisała. Celebrytka dodała, że od tego czasu próbuje budować swoje życie od nowa. - I całkiem nieźle mi idzie. Rozum zwycięża, ale serducho.... Już dawno jest daleko stąd - wyznała. Dodała, że ma nadzieję, że ten rok będzie rokiem podróży. - Tych mniejszych i większych na ile czas pozwoli. Czuję, że jeszcze nie znalazłam swojego miejsca na Ziemi. (...) 2022 nadchodzę. Nie planuję, ale po cichu marzę - napisała.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o podróżach

Celebrytka na koniec zwróciła się do swoich fanów. Zapytała ich, czy podróżują, a może mieszkają zagranicą i czy chcieliby wrócić do Polski. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Okazało się, że wśród obserwujących Igę jest wielu zapalonych globtroterów i osób, które od lat nie mieszkają w ojczyźnie. - Od 16 lat mieszkam w USA i prawie każde wakacje spędzam w naszej pięknej Polsce, uwielbiam Polskę, ale mam troszkę minusów. Może kiedyś jeszcze wrócę - napisała jedna z internautek.

- Od 10 w królestwie Niderlandów. Tu jest mój dom, praca, rodzina, którą sami zbudowaliśmy. Dom jest tam, gdzie jest miłość - dodał ktoś inny. - Ohhhh Iga! Też mi się marzy powrót na Lanza, ahh te czasy animacji niebawem się wybiorę - napisała jedna z komentujących osób.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości