Gwiazdy

"Ludzie często są przepełnieni żółcią i zawiścią". Julia Wieniawa ma radę dla hejterów

Gwiazdy

Źródło:
viva.pl
Julia Wieniawa

Julia Wieniawa ostatnio wydała debiutancką płytę "Omamy". W najnowszym wywiadzie opowiedziała o swojej muzycznej karierze, zachowaniu Polaków i miłości. - Mam wspaniałego chłopaka - zadeklarowała artystka.

Julia Wieniawa pracuje od czasu, gdy była nastolatką

Julia Wieniawa jest aktorką i wokalistką, która pracuje od 14. roku życia. Jak przyznała w najnowszym numerze magazynu "Viva!", od dziecka wiedziała, czym będzie się zajmować.

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

-  Uważam to za ogromny dar i przywilej, ponieważ większość moich rówieśników nadal nie wie, co chce w życiu robić. Dzięki temu szybciej mogłam zacząć realizować plany i marzenia. (...) Bardzo dużo pracuję. Wydaje mi się, że czasami praca jest nawet ważniejsza niż talent. Praca, pokora i wdzięczność. W czasach szkolnych w weekendy nie chodziłam na imprezy, tylko do domu kultury. I to nie jest tak, że mama mnie pchała na afisz - tłumaczyła artystka.

Polacy przepełnieni zawiścią?

Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i jest wdzięczna za to, co udało jej się osiągnąć. Niejednokrotnie musi się jednak mierzyć z nieprzychylnymi komentarzami od osób, które oceniają jej każdy ruch. - W Polsce, niestety, ludzie często są przepełnieni żółcią i zawiścią. (...) Myślę, że duży wpływ miała na to historia. Przez wiele lat nie mieliśmy nic, a jak ktoś miał, to inni mówili, że wysługiwał się władzy komunistycznej albo kradł. To wciąż tkwi w naszej mentalności, choć przecież dzisiaj mamy nieograniczone możliwości. Każdy może odnieść sukces, wystarczy zabrać się do roboty - powiedziała Julia Wieniawa.

Zobacz wideo: Julia Wieniawa z debiutancką płytą

Julia Wieniawa z debiutancką płytą
Julia Wieniawa z debiutancką płytą Źródło: Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa o miłości

Julia Wieniawa spełnia się nie tylko na gruncie zawodowym, lecz i prywatnym. Od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z Nikodemem Rozbickim.

- Prawdziwa miłość polega na wzajemnym słuchaniu się, odkrywaniu, docieraniu. Byciu dla siebie i dawaniu, a nie tylko braniu. Po euforii zakochania przychodzi codzienne życie, czasami monotonia – i nie ma w tym nic złego. To normalny proces. Trzeba to ogarnąć, a nie porzucać związek jak zepsutą zabawkę. Ludzie się zmieniają, a związki razem z nami. Na pewno nie umiem żyć bez miłości - wyjaśniła wokalistka.

Jak dodała, ma teraz świetną passę i wspaniałego chłopaka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: viva.pl

Źródło zdjęcia głównego:  Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości