Gwiazdy

Lara Gessler w ciążowej, półnagiej sesji zdjęciowej. "Odważne, mocne, magiczne"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Lara Gessler odlicza już dni do przyjścia na świat swojego synka. Ciąża zdaje się jej służyć, czego dowodem są opublikowane przez gwiazdę zdjęcia. - Dla takiej sesji mogłabym być 3. raz w ciąży - zażartowała jedna z internautek.

Lara Gessler i macierzyństwo

Lara Gessler ostatni miesiące, jeśli nie lata, poświęciła rodzinie. Choć aktywnie prowadzi swoje biznesy, zdecydowanie życie prywatne jest teraz dla niej priorytetem. Gwiazda w październiku 2020 roku, wraz z mężem Piotrem Szelągiem, powitała na świecie pierwszą córeczkę Nenę.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Niedługo do dziewczynki dołączy braciszek, ponieważ córka Magdy Gessler ponownie jest w ciąży. Przyszli rodzice przekazali tę informację w marcu tego roku. - Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna - napisała niedawno w sieci gwiazda.

Lara Gessler w zmysłowej sesji ciążowej

Termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Cukierniczka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje przebieg ciąży. Kiedy pod sercem nosiła Nenę, w jej social mediach mogliśmy oglądać piękne zdjęcia przedstawiające przyszłą mamę czekającą na rozwiązanie. Teraz jest podobnie.

Wyjątkowa sesja zdjęciowa to ciążowa pamiątka gwiazdy i jej męża. - Od świtu, do zmierzchu. Chwile, o których marzyłam. Czekamy na Ciebie - czytamy we wpisie.

Fani nie kryli zachwytu. Intymne kadry zrobiły wrażenie na wielu osobach. - Dla takiej sesji mogłabym być 3ci raz w ciąży… żartowałam, ale jest piękna! - napisała jedna z obserwatorek Lary. - Odważne, mocne, magiczne - dodał ktoś inny.

Lara jest także inspiracją dla wielu przyszłych mam. - Przepiękna sesja zdjęciowa, inna od innych ciążowych, uwielbiam Lara twoją inność, oryginalność i niepowtarzalność - komplementowała ją wielbicielka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości