Gwiazdy

Julia Pietrucha - gra na ukulele i czaruje pięknym głosem w piosence „We care so much”

Gwiazdy

Mimo że sławę zdobyła jako aktorka, Julia Pietrucha od kilku lat koncentruje się na muzyce. Jej debiutancki album „Parsley” zdobył uznanie zarówno publiczności, jak i krytyków. W naszym programie wszechstronnie utalentowana artystka zaśpiewała utwór „We care so much”. Posłuchajcie!

Julia Pietrucha - muzyczna kariera aktorki

Julia Pietrucha to wszechstronnie utalentowana artystka, która na swoim koncie ma nie tylko wiele aktorskich ról, ale i dwie samodzielnie wydane płyty. Jej decyzja o rozpoczęciu kariery muzycznej zaszokowała fanów.

To był jedyny dobry wybór. To była świetna zmiana, bardzo mi potrzebna w tym momencie życia i cieszę się, że mogę uprawiać muzykę w fantastyczny sposób z takimi cudownymi osobami, jak Kuba Jaźwiecki

– wyznała Julia.

Obecnie Julia pracuje nad kolejną płytą, której premiera ma się odbyć niebawem. Na razie utwory powstają w jej domowym zaciszu i jak sama podkreśla, nie wie jeszcze, jaki będzie efekt jej pracy. Jak zapewnia, to fajna przygoda.

Julia Pietrucha - „We care so much”

Piosenka „We care so much” pochodzi z pierwszej płyty Julii Pietruchy pt. „Parsley”. Jak przyznała artystka, ten utwór jest bliski jej sercu i zważywszy na obecną sytuację, bardzo aktualny.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

„Weź się nie smuć, weź się połącz…”. Szkoła muzyczna z Katowic w coverze przeboju Pawła Domagały

Lanberry o nowej płycie i premierowym singlu. Prosto z domowej sceny zaśpiewała utwór „Tracę”

Muzyka ku pokrzepieniu serc. Posłuchaj akustycznej wersji utworu „Jutro możemy być szczęśliwi” w wykonaniu Adama Nowaka

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości