Gwiazdy

Joanna Krupa urodziła! Córeczka gwiazdy jest przesłodka. Wiemy, jak ma na imię!

Gwiazdy

Joanna Krupa i Douglas Nunes przywitali na świecie swoją córeczkę. Jurorka „Top model” opublikowała na Instagramie piękne zdjęcie nowonarodzonej dziewczynki. Młodym rodzicom gratulujemy! Dziś w programie Dzień Dobry TVN szczegóły porodu zdradziła Agnieszka Jastrzębska.

Joanna Krupa została mamą!

Joanna Krupa przez ostatnie miesiące chwaliła się niemal wszystkimi szczegółami na temat ciąży- zamieściła na Instagramie nawet nagranie ze swojego pierwszego badania USG.

Pomimo wielu szczegółów dotyczących ciąży, jurorka „ Top model” długo nie chciała zdradzić mediom płci swojego pierworodnego dziecka. Dopiero na początku września, a więc na kilka tygodni przed rozwiązaniem, potwierdziła krążące plotki, że razem z mężem Douglasem Nunesem spodziewają się upragnionej córeczki.

Od wczoraj mała Asha-Leigh Presley Nunes jest już na świecie! Joanna zamieściła na Instagramie bardzo wzruszający post ze zdjęciem swojej ślicznej dziewczynki. Obserwatorzy gwiazdy gratulowali Joasi córeczki i rozpływali się nad niezwykłą urodą noworodka.

Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się, że poród Joanny Krupy był naturalny i trudny, ale zarówno modelka, jak i maleństwo czują się już dobrze.

Marta Andretti chwali się siostrzenicą

Poród Joanny Krupy wzbudził spore zainteresowanie mediów. Niedawno młodsza siostra modelki, Marta Andretti opublikowała na Instagramie filmik w maleńką siostrzenicą.

Jak Joanna Krupa przygotowywała się do roli matki?

Joanna Krupa będąc w ciąży czuła się na tyle dobrze, że nie zrezygnowała ze służbowych obowiązków. Modelka nie tylko była obecna w social mediach, gdzie publikowała zdjęcia, eksponujące jej ciążowe krągłości, ale także regularnie gościła na planie Top Model.

Próbuję jeść zdrowo i się zrelaksować.

- zdradziła gwiazda pytana o to, jak przygotowuje się do nadchodzącego porodu.

Zobacz też:

Autor: Magdalena Gudowska

Źródło: instagrma.com/joannakrupa

Pozostałe wiadomości