Gwiazdy

Jessica Mercedes wzięła ślub z samą sobą. "Pierwszy raz w moim życiu zrobiłam coś tylko dla siebie"

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Jessica Mercedes w Dzień Dobry TVN

Jessica Mercedes należy do osób, które od dłuższego czasu poszukują ukojenia w spirytualnych rytuałach i medycynie alternatywnej. Influencerka dzieli się przemyśleniami na Instagramie, gdzie na bieżąco opowiada o swoich duchowych doświadczeniach. Ostatnio odbyła wyjątkową podróż, podczas której wzięła udział w oczyszczającej ceremonii zaślubin. Z kim Jessica Mercedes wzięła ślub?

Jessica Mercedes podróżuje w głąb siebie

Jessica Mercedes należy do tych influencerek, które przez lata obecności w show-biznesie dojrzała niemal dosłownie - na oczach swoich fanów. Była szafiarka nigdy nie kryła, że od pewnego czasu interesuje się duchowością, medytacją oraz jogą, a także zwiedza świat, by odnaleźć swoje prawdziwe oblicze. Ostatnio wybrała się w samotną podróż do Meksyku, a przebieg wyjazdu relacjonowała dokładnie swoim obserwatorom za pośrednictwem InstaStories.

Ślub i wesele

Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

- Ja emocjonalna, jak zawsze, ale to było najpiękniejsze 5 dni w moim życiu. Pierwszy raz w moim życiu zrobiłam coś tylko dla siebie […] Będę bardzo tęsknić za dziewczynami, ale czuję, że nawiązałam tu przyjaźnie na całe życie i nauczyłam się zupełnie nowego podejścia do siebie, do innych ludzi i do świata – napisała Jessica.

Influencerka wzięła ślub ze sobą

Motywem przewodnim meksykańskich wakacji Jessiki było odkrywanie siebie i spirytualny reset. Egzotyczny wyjazd okazał się ostatecznie obozem, w którym uczestniczyły też inne poszukujące siebie kobiety. Przygoda w Meksyku, jak relacjonowała Jessica, zakończyła się symbolicznym ślubem ze samą sobą. Szafiarka opowiadała w sieci, jak przebiegły przygotowania do ślubu. Uczestniczki obozu szykowały wianki i ubrały się na biało. Na pięknej plaży, o zmroku, przy ognisku i świecach Jessica Mercedes złożyła przysięgę samej sobie, po czym w deszczu wskoczyła do oceanu. Rytuał zakończył się hucznym weselem, które trwało do białego rana.

- Ja obiecałam sobie, że będę siebie kochać z całego serca, nigdy już siebie nie zdradzę i będę ze sobą na zawsze - napisała na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/ East News

Pozostałe wiadomości