Jeremy Renner stanął na nogi. Aktor pokazał imponujące nagranie z rehabilitacji

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
pomponik.pl
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazdDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Jeremy Renner miał wypadek podczas odśnieżania. Obrażenia były na tyle poważne, że lekarze przewidywali wieloletnią rehabilitację i trudności z odzyskaniem dawnej sprawności. Gwiazdor filmów Marvela niedawno opublikował nagranie, na którym widać, że chodzi już o własnych siłach.

Jeremy Renner po wypadku

Jeremy Renner to gwiazdor m.in. serii "Avengers", który miał poważny wypadek. Do zdarzenia doszło w Nowy Rok na posesji aktora podczas odśnieżania - jego noga została uwięziona pod pługiem. Odtwórca doznał urazu klatki piersiowej oraz urazów ortopedycznych i w stanie krytycznym trafił do szpitala, gdzie natychmiast był operowany. Lekarze przewidywali, że powrót Rennera do dawnej sprawności może potrwać kilkanaście miesięcy i okupiony będzie ogromnym wysiłkiem.

Leczenie przynosi efekty

Jeremy Renner niedawno opublikował w sieci nagranie, na którym widać jego postępy w drodze do odzyskania pełnej sprawności. Ćwiczy m.in. na bieżni antygrawitacyjnej. Aktor, który jeszcze trzy miesiące temu nie mógł wstać z łóżka, dziś przy pomocy tego urządzenia stawia kroki o własnych siłach. Choć stan gwiazdora zdaje się znacznie poprawiać, medycy zgodnie twierdzą, że przed nim długa droga, zanim wróci na plan filmowy.

- Muszę teraz znaleźć inne rzeczy, które zajmą mi czas, gdy moje ciało będzie stopniowo wracać do formy – napisał aktor.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: pomponik.pl

Źródło zdjęcia głównego: Vivien Killilea / Stringer/Getty Images

Pozostałe wiadomości