Gwiazdy

Jennifer Lopez i Ben Affleck - paparazzi przyłapali ich na spacerze

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Najnowsze informacje ze świata gwiazd

Jennifer Lopez i Ben Affleck wrócili do siebie po prawie 20 latach. Mimo zerwanych zaręczyn wszystko wskazuje na to, że gorąca miłość znowu zawitała w ich życiu. Przyłapani przez paparazzi wyglądali na szczęśliwych.

Burzliwy związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Jennifer i Ben w 2002 roku poznali się na planie jednego z filmów.  Między dwojgiem zaiskrzyło, Wkrótce para oficjalnie potwierdziła, że się spotyka, a media oszalały. Artyści uchodzili za jedną z najbardziej gorących par w show-biznesie. Zakochani mieli już stanąć na ślubnym kobiercu. Niespodziewanie tuż przed ceremonią postanowili się rozstać.

- Jennifer Lopez mówi, że do rozpadu związku przyczyniło się chore zainteresowanie mediów. Wtedy kiedy mieli brać ślub, Jennifer miała wynajęte trzy dziewczyny, które miały być ubrane w te same sukienki, żeby zmylić paparazzi. To miało mieć decydujący wpływ na ich związek - mówiła Sandra Hajduk-Popińska.

Powrót do byłego

Jak się jednak okazuje, stara miłość nie rdzewieje. Po prawie 20 latach paparazzi przyłapali parę podczas wspólnego spaceru. Wszystko wskazuje na to, że Jennifer i Ben wrócili do siebie. Czy ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie?

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości