Syn Natalii Kukulskiej debiutuje na naszej scenie. Jaś Dąbrówka i Bogdan Sėkalski w piosence "Free Diving"

Jan Dąbrówka, najstarsze dziecko Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki debiutuje na scenie muzycznej. Młody artysta ma już za sobą pierwsze projekty. Wraz z rówieśnikami u szczytu pandemii wydał album "MAJAMA". Na naszej scenie zaprezentowali jeden z singli. Jak wam się podoba?

Jaś Dąbrówka rozpoczyna muzyczną karierę

Jan Dąbrówka muzykę ma we krwi. Nic dziwnego, że wychowując się w artystycznej rodzinie i 20- latka przyciągnął niesamowity świat sceny. Młodzieniec w dobie pandemii zrealizował przez Internet autorski projekt. Jaś i Bogdan Sėkalski (Maks Rzontkowski) połączyli swoje siły i zaprezentowali opowieść o trudnej długoletniej przyjaźni dwóch wyimaginowanych postaci. Jak powstały utwory?
Podczas lockdownu Bogdan i Jaś nawiązali lepszą znajomość. Artyści zaczęli wysyłać do siebie fragmenty swoich utworów. Pewnego dnia stwierdzili, że zamiast singli zaczną wysyłać sesje utworów w programie, by robić je wspólnie.

Warstwa brzmieniowa

Po 2 miesiącach zdalnej pracy wydali "MAJAME", którą zmiksował Marcin Górny. Album łączy indie-rockowe - instrumentarium z karnawałowymi syntezatorami i bajkowymi efektami dźwiękowymi, sytuując się gdzieś między mglistym wspomnieniem a świeżym eksperymentem. Na naszej scenie artyści wykonali utwór "Freediving", który zdobył największą popularność.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości