Gwiazdy

Janusz Chabior ożenił się z 18 lat młodszą Agatą Wątróbską: "To tradycja rodzinna, bo tato był starszy od mamy o 15 lat"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Od ich zaręczyn minął zaledwie rok. Dziś Janusz Chabior i Agata Wątróbska są już szczęśliwym małżeństwem i, jak sami mówią, do tej pory nie zgłosili reklamacji. W Dzień Dobry Wakacje opowiedzieli o swoim związku pełnym miłości i humoru.

Taka miłość się nie zdarza

Janusz Chabior i Agata Wątróbska poznali się siedem lat temu na planie filmowym, jednak uczucie połączyło ich dopiero w 2018 roku, podczas imprezy sylwestrowej. Rok temu para zaręczyła się podczas wspólnych wakacji we Włoszech, w Corleone, a w czerwcu przysięgła sobie miłość w Klasztorze Kamedułów na krakowskich Bielanach.

Mamy szczęście, jestem szczęściarzem, że trafiliśmy na siebie

– wyznał Janusz Chabior, aktor.

Niektórzy mówią: 'O, taka różnica wieku między wami jest – 18 lat', ale w sumie to moja taka tradycja rodzinna, bo tato był starszy od mamy o 15 lat. I tak w sumie, ani ja nie jestem taki stary, ani Agata taka młoda, więc jest wszystko dobrze, a w gruncie rzeczy najstarszy w naszym związku jest pies (Batman ma 21 lat - przyp. red.)

Włoski ślub

Para pobrała się w czerwcu pomimo panującej pandemii. Mimo że pierwotnie wybrali inną datę, nie chcieli zbyt długo czekać i zdecydowali się na utrzymaną we włoskim stylu ceremonię w towarzystwie najbliższych. Na weselu gościom serwowano wino i pizzę, a zabawie towarzyszyły muzyka i tańce. Imprezę dodatkowo uświetniły występ znajomych pary – Pawła Domagały, a także Piotra Gąsowskiego, który zagrał na… akordeonie.

"Ja, moja garderoba i goście"

"Ja, moja garderoba i goście" to internetowy cykl prowadzony przez Janusza i Agatę. W czasie kwarantanny postanowili, że zaczną nagrywać surrealistyczny program z wnętrza swojej garderoby. Program został bardzo dobrze przyjęty przez fanów pary i będzie kontynuowany.

Przez to, że była pandemia nie mogli przychodzić goście, więc ja musiałem robić za różnych gości. Byłem człowiekiem, który gotuje na czole pomidora, byłem człowiekiem, który się pieni przy byle okazji

– powiedział aktor.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Janusz Chabior zaręczył się z Agatą Wątróbską!

Janusz Chabior o swojej roli w "Drugiej szansie"

Andrzej i Radosław Fedaczyńscy laureatami styczniowej Pozytywki za ratowanie zwierząt. Psa z ich lecznicy przygarnął Janusz Chabior

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości