Gwiazdy

Janusz Chabior już po ślubie! Zobaczcie zdjęcia z uroczystości

Janusz Chabior

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Janusz Chabior już po ślubie! Zobaczcie zdjęcia z uroczystości

Janusz Chabior

Kamil Piklikiewicz/East News

Janusz Chabior poślubił swoją ukochaną, Agatę Wątróbską. Para aktorska pobrała się  w Klasztorze Kamedułów na krakowskich Bielanach. Serdecznie gratulujemy!

Ślub Janusza Chabiora z Agatą Wątróbską

Para pobrała się niecały rok po zaręczynach, do których doszło na Sycylii. Oboje na swoich instagramowych profilach udostępnili zdjęcie typu "selfie". Janusz postawił na modny, letni kapelusz, a Agata założyła cudowny wianek ze świeżych kwiatów. Ślub wzięli w w Klasztorze Kamedułów na krakowskich Bielanach.

Mamy to! Powiedzieliśmy sobie tak!

- napisali oboje. 

Ze strony zaprzyjaźnionych gwiazd, w szczególności ze świata filmu, posypały się gratulacje. 

Gratulacje Kochani!!!

- napisała Ania Dereszowska. 

Szczęścia Aniołki!

- dodała Grażyna Wolszczak. 

Stylizacje ślubne Janusza Chabiora i Agaty Wątróbskiej 

Pełne stylizacje świeżo upieczonych małżonków możemy obejrzeć w mediach społecznościowych świadka pana młodego, Roberta Górskiego. 

Oni byli dziś szczęśliwi, a ja jako świadek szczęśliwy i totalnie podjarany, bo to z mojej imprezy wyszli jako para. A dziś był nawet moment, że miałem gębę mokrą od łez

- napisał pod zdjęciem pary Górski. 

Na zdjęciach para wygląda na naprawdę szczęśliwą. Bez nadęcia, ale za to z szerokimi uśmiechami na twarzach. Agata zrezygnowała z bieli na rzecz żółci. Dzięki czemu idealnie komponowała się z letnią aurą. Postawiła także na stuprocentową wygodę i założyła trampki. Na zdjęciu u Roberta zamiast tortu para kroi... pizzę. A właściwie kilkanaście włoskich placków, by poczęstować swoich gości. Kto wie, może włoska kuchnia na weselu to pokłosie zaręczyn na słonecznej Sycylii?

Serdecznie gratulujemy nowożeńcom i życzymy jak najwięcej miłości. 

Janusz Chabior i Agata Wątróbska - para aktorska

Janusz Chabior to aktor-orkiestra. Gra zarówno u Vegi, jak i u Smarzowskiego. Chabior ma na swoim koncie olbrzymi dorobek filmowy i teatralny, a ostatnio także serialowy. Słowem, to niezwykle pracowity artysta, który próbuje swoich sił w wielu różnych formach wyrazu.

Agata zagrała w większości najważniejszych polskich seriali ostatnich lat, a w międzyczasie nie omijała teatru. Chabior i Wątróbska są więc wyjątkowo pracowitą parą aktorską. Oprócz wspólnego szczęścia, życzymy im także nowych wyzwań zawodowych i satysfakcji. 

Zobacz także:

Menopauza – złoty czas w życiu kobiety. Agnieszka Maciąg: „Kobiecości nie musimy leczyć”

Kasia Nosowska o sobie: „Stara, a głupia”. O co chodzi?

Margaret jest w ciąży? Wokalistka odpowiedziała na pytania fanów

Co sądzisz o tym artykule?
76
14
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
21.06.2020
Elka
Cudna para! Dużo szczęścia?