Gwiazdy

Radosław Majdan wychowuje dzieci Jacka Rozenka. Aktor powiedział, co o tym myśli

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
jastrzabpost.pl
Jacek Rozenek

Jacek Rozenek w najnowszym wywiadzie zdobył się na szczere wyznanie i powiedział, co sądzi na temat ojczyma swoich dzieci. Radosław Majdan, obecny mąż Małgorzaty Rozenek, bierze czynny udział w wychowywaniu dwóch synów aktora: Stanisława i Tadeusza. Jak jego starania ocenia ojciec chłopców?

Jacek Rozenek chwali postawę Radosława Majdana

Jacek Roznek i Małgorzata Rozenek przed laty tworzyli udane małżeństwo. Para doczekała się narodzin dwóch synów - Stanisława oraz Tadeusza. Chłopcy są już nastolatkami i od niemal dekady mieszkają z nowym mężem mamy, który jest mocno zaangażowany w ich życie.

Radosław Majdan zbudował niezwykłą więź z dziećmi ukochanej. Były bramkarz i prezenterka stworzyli szczęśliwą rodzinę, która w 2020 roku powiększyła się o kolejnego członka - ich wspólnego syna Henryka. Jak w tym patchworkowym układzie odnajduje się były mąż gwiazdy TVN Jacek Rozenek?

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Aktor udzielił wywiadu magazynowi "Party", w którym skomentował życiową i rodzicielską postawę kolejnego partnera eksmałżonki. Jacek Rozenek docenia, że Radosław Majdan dba o jego synów i nie widzi problemu w tym, że to właśnie z nim na co dzień mieszkają nastolatkowie.

- Kłopot byłby, gdyby się nimi nie zajmował. Ale to jest fajna rodzina. Radosław Majdan to świetny chłopak. Jestem mu wdzięczny - wyznał szczerze gwiazdor.

Jak Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek-Majdan dzielą się obowiązkami rodzicielskimi?

Jacek Rozenek trzy lata temu przeszedł udar i musiał poddać się długotrwałemu leczeniu oraz rehabilitacji. Aktor wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że wsparcie byłej żony i matki jego synów było dla niego niezwykle cenne.

- To jest trochę tak, że choroba nigdy nie wybiera i to nie jest nigdy niczyja wina. Dla mnie jest najważniejsze, żeby ojciec moich dzieci jak najdłużej żył w dobrym zdrowiu - mówiła wówczas Małgorzata Rozenek-Majdan.

Od tamtego czasu podział obowiązków rodzicielskich aktora i gwiazdy TVN uległ małym zmianom, które najlepiej da się zobrazować na przykładzie świąt. Jak spędzają te dni?

- Do chwili, kiedy zachorowałem, organizowaliśmy je raz u Małgosi, a raz u mnie. Ale teraz ona ma małe dziecko, a moi synowie brata. Nie będę przecież rozdzielał rodziny - wyjaśnia ze zrozumieniem Jacek Rozenek.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: jastrzabpost.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości