Jacek Rozenek

  Jacek Rozenek

  Jacek Rozenek nabiera sił po udarze mózgu, który przeszedł w maju 2019 r. Siła ducha i wola walki pozwalają mu na powolny, ale sukcesywny powrót do sprawności fizycznej i psychicznej. W Dzień Dobry TVN aktor, jego syn Adrian oraz przyjaciółka Adrianna Biedrzyńska opowiedzieli, jak wyglądał ten krytyczny czas. - Jego determinacja, siła i wiara skutkują takim, a nie innym efektem - podkreśliła Ewa Pasaman-Paciorek, dyrektor Centrum Opieki i Rehabilitacji w Gryficach.

  Jecek Rozenek już intensywnie pracuje. Adrianna Biedrzyńska zamieściła filmik, na którym widać, jak aktor przygotowuje się do roli i pozdrawia swoich fanów! Jacek Rozenek miał udar, sparaliżowaną prawą stronę ciała i problemy z mową. Jak widać, dzięki intensywnej rehabilitacji czyni ogromne postępy!

  Są mężczyźni, którzy niechętnie naprawiają usterki w domu, nawet te najdrobniejsze. Zostawiają to swoim partnerkom. Czy to wynik emancypacji? O zdanie zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN: psycholog Marię Rotkiel i aktora Jacka Rozenka. Jak zmienić takie zachowanie panów?

  Bywa tak, że po rozstaniu niechęć do byłego partnera przenosi się także na jego rodziców. Przejawia się to m.in. w utrudnianiu kontaktów dziecka z dziadkami. Z gośćmi Dzień Dobry TVN: adwokatką Magdaleną Wilk oraz aktorem i coachem biznesu Jackiem Rozenkiem rozmawialiśmy o tym, jak polskie prawo reguluje kontakty wnuków z dziadkami po rozwodzie rodziców dziecka. Czy sąd może odmówić takich kontaktów? Jak sytuacja wygląda w przypadku dzieci aktora?

  W środę w Dzień Dobry TVN: Michał Piróg - jak stał się, kim jest teraz? - czyli o drodze do sukcesu i zasadach, które mu na niej przyświecały. Oprócz tego: 15 miesięcy zmian - dziecko, nowy wizerunek i wreszcie muzyczny powrót - Iwona Węgrowska o tym, dlaczego nigdy niczego nie żałuje. Następnie: kochanie to jest sztuka - Ada Fijał i Mateusz Gessler - jak rozmawiają z najbliższymi o seksie? A także Jacek Rozenek - co zrobić, aby na rozwodzie rodziców nie ucierpiały relacje dziadkowie-wnuki? Tylko u nas wszystko o prawach dziadków w takiej sytuacji. Bądźcie z nami o 8.00!

  Ponad 69 procent polskich gospodarstw domowych obawia się wpływu kryzysu finansowego na budżet domowy. Prawie 79 procent Polaków deklaruje, że nie oszczędza na emeryturę, ponad połowa chodzi na zakupy bez listy artykułów. Jak to wygląda w domach naszych gości? W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy o to: aktora i trenera biznesu Jacka Rozenka, emerytowaną tramwajarkę i sygnatariuszkę porozumień gdańskich z 1980r. Henrykę Krzywonos – Strycharską oraz prowadzącą program „Zabójcy długów” w TVN Style Annę Ostaszkiewicz .

  Czy mężczyzna musi zarabiać więcej od swojej partnerki? Dlaczego mężczyźni nie znoszą, kiedy kobieta wyprzedza ich na drodze? Czy zarobki swoich żon traktują ambicjonalnie? Czy taki tan rzeczy może prowadzić do depresji i frustracji i jak może to wpływać na związek? Na czym mężczyźni budują swoją samoocenę? W studiu Dzień Dobry TVN o pieniądzach, pozycji zawodowej i męskości rozmawiali: Paweł Poncyljusz, Jacek Rozenek, Jakub Porada oraz socjolog dr Konrad Maj.

  Pożądanie i namiętność w związku są najsilniejsze na samym jego początku. Z czasem te uczucia bledną, ale czy przemijają? Jak utrzymać temperaturę w sypialni po dziesięciu, piętnastu, a jak po dwudziestu siedmiu latach bycia razem? W studiu Dzień Dobry TVN naszymi gośćmi byli: Katarzyna Żak i Cezary Żak , 27 lat razem oraz Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek, 10 lat w związku, a 9 lat po ślubie. Jaka jest ich recepta na udany związek?

  Tylko jeden na dwudziestu pięciu polskich mężczyzn potrafi zrobić pranie, a tylko sześć procent mężczyzn czasem włącza odkurzacz - tak wynika z badań opublikowanych w listopadzie przez Fundację MaMa. Mężczyźni rzeczywiście nie potrafią czy może nie chcą kobietom pomagać w sprzątaniu? A może Polacy mają "alergię" na porządki lub wydaje im się, że sprzątanie to domena kobiet? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy socjologa Tomasza Sobierajskiego i Jacka Rozenka, aktora i męża polskiej Perfekcyjnej Pani Domu.

  Współcześni mężczyźni boją się kobiet silnych, zdecydowanych, samodzielnych, przebojowych - tak uważa seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz. Rodzi się więc pytanie, jakich kobiet poszukują mężczyźni? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN: Małgorzatę Pieczyńską, Magdalenę Cwenównę, Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka i Jacka Rozenka. Jak myślicie, jakich kobiet boi się prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop?

  W Polsce z roku na rok rozpada się coraz więcej małżeństw. Tym samym rośnie liczba rozwodników, którzy posiadają za sobą pewien bagaż doświadczeń i zobowiązań. Kobiety chętnie lokują swoje uczucia w mężczyznach „z odzysku”. Czy ślub z rozwodnikiem to mniejsze ryzyko? Dlaczego rozwód nie jest już traktowany jako życiowa porażka? Dlaczego decydujemy się na kolejne małżeństwo pomimo złych doświadczeń? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Andrzej Sołtysik, Jacek Rozenek i Jacek Borkowski.