Nowy program z Dorotą Wellman. Poznaj niezwykłe historie tych "Inspirujących kobiet"

Dorota Wellman - z pewnością można powiedzieć, że to kobieta, która "ma moc". Prezenterka Dzień Dobry TVN od lat przedstawia nam niezwykłe, fascynujące historie. Teraz we własnym programie odkryje przed nami życiorysy Polek, które - podobnie jak ona - mają energię, by zmieniać świat na lepsze.

Dorota Wellman i "Inspirujące kobiety" - co odkryje przed nami nowy program?

Dorota Wellman odkryje historie niezwykłych Polek - z których niejedna mogłaby się okazać naszą sąsiadką, znajomą, przyjaciółką. Bohaterkami programu są bowiem - jak zresztą wskazuje nazwa - kobiety inspirujące swoją energią, mające siłę, by łamać schematy.
Na co dzień pomagają innym, świadczą o zaangażowanej postawie, motywują innych i dodają skrzydeł ludziom wokół siebie. Muszą podejmować decyzje niejednokrotnie trudne, ale zawsze zgodne z tym, co czują. Te "Inspirujące kobiety" nie obawiają się nowych wyzwań - robią to, co robią, bo chcą pomagać innym. To misja, która im przyświeca.

"Inspirujące kobiety" z Dorotą Wellman - kiedy oglądać?

W swoim autorskim programie Dorota Wellman przedstawi niecodzienne historie codziennych bohaterek. Kogo poznamy? Między innymi Kasię, organizującą pomoc dla bezdomnych. A także Magdalenę, która jeszcze nawet nie skończyła 40-tki, a już dokonała przełomowego odkrycia w medycynie.
To z pewnością najbardziej inspirujący program dla kobiet - rusza już tej wiosny! Będziesz go można oglądać na Playerze oraz w poniedziałki o 22:25 na antenie TVN Style. Premiera już 26 kwietnia.
Zobacz też:
Autor: Ola Lipecka
Źródło: TVN Style

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości