Gwiazdy

Nie żyje Igor Bogdanoff. Zmarł 6 dni po swoim bracie bliźniaku

Gwiazdy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
rmf24
Świeczka żałobna

Igor Yourievitch Bogdanoff i Grégoire „Grichka” Yourievitch Bogdanoff nie żyją. Bliźniacy byli słynnymi francuskimi prezenterami telewizyjnymi, producentami oraz eseistami naukowymi. Igor zmarł 6 dni po swoim bracie.  

Bliźniacy Bogdanoff byli synami rosyjskiego malarza, a urodzili się w arystokratycznej rodzinie Osten-Sacken-Bogdanoff. Prowadzili program popularnonaukowy "Temps X". Dawniej uważani byli za najprzystojniejszych mężczyzn we francuskiej telewizji. Jednak ze względu na umiłowanie do operacji plastycznych ich wizerunki uległy znaczącej zmianie.

Igor Bogdanoff nie żyje

Jak poinformowała rodzina, Igor Yourievitch Bogdanoff zmarł 4 stycznia 2022 roku z powodu zakażenia wirusem COVID-19. Prezenter miał 72 lata i nie był zaszczepiony. Mężczyzna miał żonę oraz sześcioro dzieci. Znany był jako telewizyjny prezenter we francuskiej telewizji. Prawdopodobnie miał zamiłowanie do operacji plastycznych, jak jego brat, lub jak twierdzą inni, mógł chorować na akromegalię.

Odeszli w 2021

Odeszli w tym roku…
Odeszli w tym roku…Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Zmarli bliźniacy Bogdanoff

Bracia chorowali na COVID-19. Pierwszy zmarł Grichka Bogdanoff - 28 grudnia 2021 roku, 6 dni później zmarł jego bliźniak Igor - przekazała rodzina. Mieli 72 lata. Jak potwierdzają bliscy - obaj nie byli oni zaszczepieni przeciwko koronawirusowi.

Bliźniacy byli potomkami arystokracji, jednak zdobyli sławę jako gospodarze popularnonaukowego programu w telewizji francuskiej. Obaj ukończyli stopień doktora - Igor z fizyki, a jego brat, Grichka, z matematyki.

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: rmf24

Źródło zdjęcia głównego: Tetiana Lavrina/Getty Images

Pozostałe wiadomości