Gwiazdy

Iga Świątek szczerze odpowiedziała na pytania fanów. "Wymagające było odnalezienie się w świecie biznesu i pieniędzy"

Gwiazdy

Niedawno Iga Świątek udostępniła swoim fanom w mediach społecznościowych opcje zadawania pytań. Młoda gwiazda sportu szczerze odpowiedziała na każdy z komentarzy. Jakie pytania zadali tenisistce internauci?

Iga Świątek – młoda gwiazda tenisa

Iga Świątek ma zalewie 19 lat, a na swoim koncie wielki sportowy sukces, który przyniósł jej także sporą wygraną finansową. Po październikowym zwycięstwie na turnieju w Paryżu o nastolatce zrobiło się głośno. Polce gratulowali nie tylko najbliżsi, ale także największe gwiazdy tenisa.

Mimo wszystko młoda gwiazda sportu wciąż została normalną nastolatką. W niedzielę, tuż przed świętami, zorganizowała w mediach społecznościowych sesję Q&A, podczas której zdradziła fanom kilka swoich sekretów. 19-latka przyznała m.in. co, było dla niej najtrudniejsze po wielkiej wygranej oraz ujawniła, co motywuje ją do ciężkiej pracy. Iga przyznała, że w wolnym czasie stara się medytować. Aktywność ta potrafi ją bowiem zrelaksować tak samo, jak dobra książka czy słuchanie ulubionej muzyki. Co zatem motywuje Igę do pracy? działa na nią cytat "Nie obudziłeś się dziś po to, by być zwyczajnym".

Kariera Igi Świątek i praca z psychologiem

Internauci zainteresowani byli także samopoczuciem Igi oraz kwestią ogromnych pieniędzy, które po wygranej wpłynęły na jej konto. Czy 19-latka odczuła minusy wielkiej wygranej?

Mało kto pyta mnie o minusy, więc odpowiem. Na pewno chaos i natłok obowiązków, który był przez pierwsze kilka tygodni. Wymagające było też odnalezienie się w świecie biznesu i pieniędzy, o czym myślę, niewiele osób mówi. Na szczęście ze wszystkim sobie jakoś poradziłam i mam też wsparcie, które na pewno w takich momentach jest ważne

- czytamy w odpowiedzi Świątek.

Iga przyznała również, że po październikowym sukcesie bardzo pomógł jej psycholog sportowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Niezwykły sweter, który Markowi Kossakowskiemu służy już blisko pół wieku. "Gierek to był ludzki pan, który lubił rzucić towary z Zachodu"

Apel Tatiany Okupnik o pomoc dla chorych dzieci: "To są konkretne tragedie"

Jak w tym roku będzie wyglądać Pasterka? Episkopat wydał komunikat

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości