"Hotel Paradise 6". Przełomowa rozmowa Hani i Moniki. Czy dziewczyny zakopią wojenny topór?

uczestniczki "Hotelu Paradise"q
"Hotel Paradise 6". Przełomowa rozmowa Hani i Moniki. Czy dziewczyny zakopią wojenny topór?
Źródło: Player.pl
Finał "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Przed uczestnikami ostatnie w tej edycji Rajskie Rozdanie i Rajska Wyrocznia. To dobry moment, by wyjaśnić niedopowiedzenia i zakończyć spory, które zaburzały spokój w panamskiej willi.

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 55. odcinku?

Klaudia El Dursi zaprosi wszystkich mieszkańców "Hotelu Paradise" na spotkanie, które może wpłynąć na ich związki. Każdy z nich wybierze jedną osobę, swojego partnera lub nie, by szczerze porozmawiać i wyznać coś, na co wcześniej nie miał odwagi. Ku zdziwieniu wielu Hania w pojednawczym geście wyciągnie rękę do Moniki. Dziewczyny od początku programu nie pałają do siebie sympatią, dlatego teraz mają szansę, żeby zakończyć konflikt i puścić go w niepamięć. Czy skorzystają z okazji?

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Które pary przetrwały po "Hotelu Paradise"?
Które pary przetrwały po "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?

Grzesiek coraz bardziej angażuje się w relację z Magdą. Powie jej coś niezwykle intymnego. Reakcja jego partnerki nieco go rozczaruje. Z kolei Gabrysia z dnia na dzień traci nadzieję, że jej związek z Markiem przerodzi się w coś poważniejszego. Chłopak poświęca więcej uwagi spiskowaniu z Dawidem niż poznawaniu swojej dziewczyny.

Wieczorem bohaterowie reality show spotkają się z Rajską Wyrocznią. Na tym etapie gry zadanie właściwego pytania jest kluczowe. Monika dowie się, który z uczestników nie życzy jej najlepiej. Zaś Klaudia niemiło się rozczaruje. Czy przed Rajskim Rozdaniem wydarzy się coś, co zmieni losy par? O tym przekonamy się już wkrótce.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości