Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Czas na Rajskie Rozdanie. Karolina wreszcie dowie się, czy Eliza ją okłamała

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Zbliża się najbardziej nerwowy moment w "Hotelu Paradise". Tym razem to dziewczyny muszą mieć się na baczności, bo jedna z nich opuści program. Tuż przed eliminacją uczestnicy skonsultują się z Rajską Wyrocznią, która szczerze odpowie na zadane pytania. To, czego się dowiedzą, może zmienić układ sił w show.

"Hotel Paradise 5". Co się wydarzy w 25. odcinku?

Nowa uczestniczka Dominika nie jest już singielką. W poprzednim odcinku dostała możliwość rozbicia jednej z par. Najbardziej zbliżyła się do Kuby, więc to właśnie z nim postanowiła nawiązać bliższą relację. Tym samym Olivia na chwilę przed Rajskim Rozdaniem została sama.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

W 25. odcinku "Hotelu Paradise" Olivia i Kuba przeprowadzą poważną rozmowę. Jakie będą jej konsekwencje? Czy Kuba zadeklaruje ekspartnerce, że może czuć się bezpiecznie?

Tymczasem w związku Elizy i Jaya znów zaiskrzy. Jednak tym razem nie będzie to płomień namiętności, tylko żarliwa kłótnia. Widzowie będą mogli się przekonać, czy tych dwoje da sobie kolejną szansę.

Nowi mieszkańcy hotelu zawsze otrzymują przywileje. Dominika dostanie tajemniczy list, który okaże się miłą niespodzianką.

"Hotel Paradise 5". Rajska Wyrocznia i Rajskie Rozdanie

Nieprzypadkowo przed eliminacją uczestnicy spotykają się z Rajską Wyrocznią. To jedyny moment, kiedy mogą zadać Klaudii El Dursi jedno pytanie, a ona musi na nie szczerze odpowiedzieć. Klaudia wreszcie dowie się, czy Eliza była z nią szczera. Sevag niemiło się rozczaruje, a Klaudia usłyszy coś, czego nie chciała.

Te informacje mogą wpłynąć na losy uczestników. Rajskie Rozdanie zapowiada się bardzo emocjonująco. Kto będzie miał 15 minut na spakowanie się i opuszczenie "Hotelu Paradise"? Tego dowiemy się już wkrótce.

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Najnowsze odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7, a dłuższe odcinki również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości