Gwiazdy

Kolekcjonują, malują obrazy lub uprawiają sport. Poznaj hobby gwiazd

Gwiazdy

Gromee

To, że nie sama pracą żyje człowiek, wiedzą wszyscy, także gwiazdy. Tak jak i my mają swoje pasje i zainteresowania, którym poświęcają wolne chwile. Poznajcie hobby osób znanych z polskiego i światowego show-biznesu.

Pasja Gromeego

Gromee dał się nam poznać jako autor wielu przebojów, które często pojawiają się w polskich radiostacjach. Polski DJ i producent muzyczny nie ukrywał, że jego ogromną pasją jest malarstwo. Na swoim koncie ma wiele stworzonych przez siebie obrazów. Jednym z nich pochwalił się nawet na Instagramie. Był to portret aktorki Krystyny Feldman.

Hobby Sylvestra Stallone

Sylvester Stallone to kolejny artysta pasjonujący się malarstwem. Choć znamy go przede wszystkim jako aktora grającego twardzieli, poza kamerami pokazuje swoją wrażliwą naturę. Jego obrazy można było podziwiać na wystawach w Nicei czy Sankt Petersburgu. Próbki talentu gwiazdor pokazuje również na profilu instagramowym poświęconym swoim dziełom.

Co w wolnej chwili robi Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz jest jednym z najpłodniejszych polskich pisarzy, który nie boi się tworzyć w różnych gatunkach. Spod jego pióra wyszły m.in. przygody Joanny Chyłki, komisarza Forsta czy przenosząca w czasy II wojny światowej seria Parabellum. Choć czas poświęca przede wszystkim na pisanie, znajduje również wolną chwilę na czytanie oraz bieganie. Dziennie potrafi pokonać około 10-12 kilometrów.

Jakie jest hobby Månsa Zelmerlöwa

Måns Zelmerlöw to popularny szwedzki piosenkarz, którego polska publiczność miała okazję poznać w 2007 roku dzięki przebojowi „Cara mia”. W 2015 roku z utworem „Heroes” wygrał dla swojego kraju Konkurs Piosenki Eurowizji. Śpiewa i komponuje, jednak muzyka nie jest jego jedyną pasją. Wolny czas poświęca m.in. sportowi, a do jego ulubionych dyscyplin należą tenis, gold padel i piłka nożna. Nawet jego pies nosi imię Messi. Piosenkarz wraz z towarzyszącym mu zespołem przy okazji koncertów decydował się na piłkarskie rozgrywki ze swoimi fanami. W takich meczach zagrał m.in. w Sieradzu i Warszawie.

Pasja Filipa Bobka

Filipa Bobka już jesienią zobaczymy w kontynuacji serialu „Brzydula”, gdzie ponownie wcieli się w postać Marka Dobrzańskiego. Pasją, która towarzyszy mu od wielu lat, jest fotografowanie. Aktor nigdy nie zdecydował się na szkolenie swoich umiejętności, jednak efekty jego pracy budzą podziw. Zdjęcia autorstwa Filipa możemy oglądać na jego profilu instagramowym.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Febo do kwadratu ?

Post udostępniony przez Filip Bobek (@filip_bobek)

Nietypowe zainteresowanie Toma Hanksa

Tom Hanks należy do grona najpopularniejszych aktorów świata. Widzowie pokochali go m.in. dzięki rolom w „Szeregowców Ryanie”, „Cast Away – poza światem”, „Masz wiadomość” czy „Terminal”. Okazuje się, że lubiany gwiazdor ma dosyć nietypowe hobby. Jest nim kolekcjonowanie maszyn do pisania. Z tym przedmiotem związane były nawet opowiadanie autorstwa Hanksa pod tytułem „Kolekcja nietypowych zdarzeń”.

Poznaj również niektóre pasje bohaterów reportaży Dzień Dobry TVN.

Zobacz także:

Kto ma szansę na Emmy 2020? Znamy nominacje

#Womesupportingwomen, czyli gwiazdy pokazują na Instagramie siłę kobiecego wsparcia

Znana polska modelka pokazała zdjęcia przed i po obróbce w aplikacji do selfie. "Wrzucam to jako ostrzeżenie"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości