Gwiazdy

Halina Mlynkova pokazała, jak spędza wolny czas z synkiem. "Chwila zapomnienia"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Halina Mlynkova niedawno po raz drugi została mamą. Wokalistka cieszy się teraz każdą wolną chwilą spędzoną z maluchem. Czasu nie ma jednak zbyt wiele, a to przez koncerty, na które miesiącami czekali fani gwiazdy. Halina Mlynkova pokazała właśnie zdjęcie ze spaceru z synkiem.

Halina Mlynkova o ciąży

We wtorek 29 czerwca wokalistka po 17 latach po raz drugi została mamą. Wiadomość o narodzinach dziecka przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz, kiedy mały Leo jest już na świecie, Halina Mlynkova spędza z maluchem każdą wolną chwilę.

W życiu prywatnym gwiazda cieszy się szczęśliwym związkiem z Marcinem Kindlą, który jest tatą małego Leo. Oboje mają też dzieci z poprzednich związków.

Halina Mlynkova i syn Leo

Piosenkarka zapowiedziała, że wraca do koncertowania. Pracowity czas sprawia, że nie zawsze może spędzać czas z dzieckiem. Tym razem jednak udało im się pobyć sam na sam.

- Każdy spacer jest chwilą zapomnienia... #cudownyczas #my - czytamy.

Halina Mlynkova - związki

Halina Mlynkova do 2012 r. była żoną Łukasza Nowickiego, z którym ma 17-letniego syna Piotra. W 2015 r. piosenkarka wyszła za mąż za starszego o 17 lat czeskiego producenta muzycznego, Leszka Wronkę. Po ślubie wraz z nim i synem zamieszkała w Pradze.

Krótko po tym pojawiły się informacje, że w małżeństwie piosenkarki nie dzieje się zbyt dobrze. Po pięciu latach od przeprowadzki Mlynkova wróciła do Polski i potwierdziła pogłoski o rozwodzie.

Marcin Kindla - kim jest partner Haliny Mlynkovej?

Producent muzyczny współpracował z Haliną Mlynkovą przy jej najnowszej piosence "Zanim stracisz". Zakochani mają ze sobą wiele wspólnego. Mężczyzna jest autorem piosenek i producentem. 18 lat temu wydał z bratem debiutancki album "Niebo bez gwiazd". W 2011 r. zawiesił jednak działalność w zespole i postawił na solową karierę.

Marcin Kindla osiągnął m.in. sukces z Piotrem Kupichą. Piosenka "Jeszcze się spotkamy" trafiła do finałowego grona "SuperPremier" na festiwalu w Opolu. Utwór wygrał Festiwal Piosenki Krajów Nadbałtyckich w 2012 r. Marcin Kindla współpracował też między innymi z Ewą Farną, Andrzejem Rybińskim czy Stachurskim.

Zobacz wideo: Halina Mlynkova o przemocy domowej

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości