Gwiazdy

Bracia Zawierucha o wzajemnych relacjach i wspólnej pasji. Który z nich ma większy talent?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Takich trzech jak ich dwóch, to nie ma ani jednego
Takich trzech jak ich dwóch, to nie ma ani jednego Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Grzegorza Zawieruchę i Rafała Zawieruchę łączą nie tylko więzy krwi, ale także miłość do sportu. Bracia są wielkimi pasjonatami squasha. Jak zaczęła się ich przygoda z tą dyscypliną? Kto kogo namówił do grania? Kto ma większy talent? O tym aktor oraz zwycięzca "MasterChef 8" opowiedzieli w rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN.

Grzegorz Zawierucha i Rafał Zawierucha - sportowa pasja

Grzegorz Zawierucha i Rafał Zawierucha doskonale grają w squasha. Część swoich umiejętności bracia pokazali Sandrze Hajduk-Popińskiej, która odwiedziła ich podczas jednego z treningów. Spotkanie rozpoczęli od rozgrzewki. - Przede wszystkim faktycznie trzeba się rozgrzać, bo sport niestety kontuzyjny, o czym się już wielokrotnie przekonaliśmy - przyznał Rafał Zawierucha, aktor.

Reporterka Dzień Dobry TVN zapytała braci, który z nich jako pierwszy zaczął grać w squasha. - Rafał mnie w ogóle wciągnął w to. Jak przyszedłem pierwszy raz, to przepadłem - wyznał Grzegorz Zawierucha, zwycięzca "MasterChef 8" .

Jakie relacje mają ze sobą bracia Zawierucha?

Spotkanie było także doskonałą okazją do tego, żeby porozmawiać o ich wzajemnych relacjach i nie tylko. Sandra Hajduk-Popińska zapytała obu panów o to, który z nich podrywał więcej dziewczyn. Rafał Zawierucha przyznał, że w tej kwestii jego brat radził sobie lepiej. - Mam i miałem taką osobowość, że zawsze byłem bardzo otwarty, a dziewczyny to lubiły - wspominał Grzegorz.

Który z nich jest bardziej wrażliwy? - Chyba razem jesteśmy. Mamy ogromne pokłady. Widzę, jak Grzesiek traktuje swoich synów i swoją żonę, i rodzinę w ogóle. To jest taka wrażliwość, którą dostaliśmy, myślę od rodziców, wszyscy, nie tylko my, ale nasze siostry również. Ta wrażliwość pomaga różnie, w różnych momentach życia. Mnie pomaga bardzo w moim zawodzie też, Grześkowi myślę, wrażliwość też pomaga w jego zawodzie, bo te potrawy potrafi jakoś tak zmysłowo ubarwić - mówił Rafał.

Dziennikarka zapytała braci również o to, który z nich ma więcej talentu. - Ja bym tutaj nie mierzył, kto ma więcej tego talentu, ale kto bardziej ten talent umie wykorzystać. Chyba jest po równo. Jakbyśmy tak spojrzeli, to każdy człowiek ma jakiś talent, tylko pytanie, czy my umiemy ten talent wykorzystywać - stwierdził Grzegorz Zawierucha.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości