Gwiazdy

Fit Lovers pokazali swój dom w Bieszczadach. "Jest totalny relaks, natura"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Bieszczadzki azyl duetu Fit Lovers

Fit Lovers to duet, który od 2014 roku tworzy treści związane z fitnessem. Ciężka praca sprawiła, że dziś mogą spełniać największe marzenia. Parze udało się zakupić dom w Bieszczadach. Wraz z kamerą odwiedziła go nasza reporterka Dzień Dobry TVN.

Bieszczadzki azyl duetu Fit Lovers

Duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, od 2014 roku tworzą w sieci treści związane z fitnessem. Widzowie TVN mogą kojarzyć tę parę z programu "Azja Express". Okazuje się, że inwestują nie tylko swój rozwój fizyczny, ale też w nieruchomości. Para zakupiła piękny dom w Bieszczadach. Wraz z kamerą odwiedziła go reporterka Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Dlaczego to właśnie tu odnaleźli swój azyl? - Bardzo nam się spodobało to miejsce. Moja siostra mieszka niedaleko, dlatego znaliśmy ten rejon - tłumaczy Pamela. - Jest totalny relaks, natura, inaczej się śpi. To nasza ostroja, jeśli chodzi o spokój. Trafiła się okazja, był tutaj dom na sprzedaż do remontu i stwierdziliśmy "zaryzykujmy" - dodaje.

Jak mieszkają Fit Lovers?

Para wprowadziła się po dwóch latach od zakupu. Nieruchomość zaprojektowana jest w bieszczadzkim klimacie, dominują tam drewniane elementy. W urządzanie domu zaangażowała się też rodzina Pameli. Jej siostra zadbała o szczegóły wnętrza, a tata dopracował tzw. ostatnie szlify. - Nawet nasze najmniejsze chrześnice tu pomagały - podkreśla Mateusz.

Zakochani są ze sobą już ponad siedem lat. Ich fani wciąż zastanawiają się, czy i kiedy para zdecyduje się na sformalizowanie swojego związku. - My już czujemy się jak małżeństwo. Ja wiem, że ceremonia jest ważna i chcielibyśmy zrobić to bardziej dla rodziny, żeby oni mieli pamiątkę - wyjaśnia Pamela.

- Teraz jesteśmy za tym, żeby zabrać rodzinkę na wyjazd - podsumowuje Mateusz Janusz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości