Gwiazdy

Ewa Minge zwierzyła się z nieudanego zabiegu. "Zmienił rysy mojej twarzy. Zalecam ostrożność"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Ewa Minge w szczerym wpisie zwierzyła się z ogromnego błędu, jaki popełniła. Gwiazda kilka lata temu udała się na makijaż permanentny brwi. Efektów żałuje do dzisiaj. Teraz przed wizerunkowym kryzysem przestrzega innych.

Ewa Minge i jej wizerunek

Ewa Minge przez lata kariery uplasowała się na pozycji jednej z najbardziej wpływowych projektantek nie tylko w polskiej, ale także międzynarodowej branży fashion. Pokazywała swoje kolekcje m.in. w Berlinie, Mediolanie, Moskwie, Wiedniu, Barcelonie, Madrycie, Genewie, Rzymie czy Montrealu, a także w trakcie tygodnia mody w Paryżu i Nowym Jorku.

Kultura i sztuka

Sztuka polskiego plakatu
Sztuka polskiego plakatu Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Niestety życie prywatne projektantki nie zawsze usłane było różami. Choroba onkologiczna sprawiła, że projektantka długo musiała walczyć o swój wygląd i kobiecość.

Ewa Minge o kształcie brwi

Ewa Minge słynie nie tylko ze swoich osiągnięć zawodowych, ale także ze szczerości, jaka płynie z jej wpisów oraz udzielanych wywiadów. Gwiazda niejednokrotnie wprost wypowiadała się w temacie medycyny estetycznej i zabiegów. Tym razem podzieliła się błędem, jaki popełniła jakiś czas temu.

- Prawie dwa lata zajęło mi pozbycie się makijażu permanentnego, który kompletnie zmienił rysy mojej twarzy. "Pani Ewo, ma pani taki dziwny rysunek brwi... Zmienimy go na prawidłowy, czasem trzeba poprawić naturę". I tak dałam się namówić na mocny rysunek brwi, kompletnie inny od mojego "dziwnego, naturalnego". Były ponoć zbyt szeroko rozstawione, nie kończyły się klasycznie itp. Zupełnie możliwe, że linergistka miała rację, ale jakoś nie mogłam się z nim zaprzyjaźnić - zwierzyła się Ewa Minge.

Makijaż permanentny brwi - efekty zabiegu

Makijaż permanentny brwi ma na celu podkreślenie atutów naszej urody, powinien być zatem dopasowany do karnacji, koloru włosów oraz oczu. Podczas wykonywania zabiegu - przynajmniej na początku, warto postawić na subtelny efekt, który doskonale sprawdzi się na co dzień.

- Moje brwi wróciły do naturalnego, dziwnego kształtu i wszystkim, którzy korzystać zamierzają z makijażu permanentnego zalecam ostrożność i pierwszy krok niezwykle delikatny, aby przyzwyczaić się i ocenić uczciwie, czy to nasza twarz i czy ją lubimy. Makijaż permanentny potrafi być wybawieniem, naprawić niedoskonałości, uporządkować, ale warto, żeby nie był mocnym tatuażem, który z czasem może nas zacząć drażnić - przestrzegała Ewa Minge.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości