Gwiazdy

"Nieobecni". Karolina Gruszka konsultowała się z psychoterapeutami, by wypaść autentycznie na ekranie

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
"Nieobecni". Karolina Gruszka o kulisach serialu
"Nieobecni". Karolina Gruszka o kulisach serialu
wideo 2/13

Obsada drugiego sezonu "Nieobecnych" zapowiada się wyjątkowo mocno. W zbliżających się odcinkach zobaczymy m.in. Karolinę Gruszkę. Aktorka w rozmowie z reporterem Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl, opowiedziała o swojej postaci. Czego musiała nauczyć się do roli?

"Nieobecni". Kogo zagra Karolina Gruszka?

Pierwszy sezon serialu "Nieobecni stał się jednym z najpopularniejszych tytułów w Playerze w 2019 r. Nic zatem dziwnego, że fani produkcji wyczekują drugiej odsłony. W nowych odcinkach zobaczymy m.in. Karolinę Gruszkę. Jej bohaterka nosi w sobie wielką tajemnicę i stanie się przewodniczką duchową dla Mili (Justyna Wasilewska).

- Moja bohaterka to Anna Pogorzelska. Przynajmniej na początku. Prowadzi z partnerem eksperymentalny ośrodek teatralny. W pewnym momencie jednak on ją porzuca, a ona musi poradzić sobie ze wszystkim. Przechodzi transformację, zmienia imię i zostaje duchową przewodniczką. Okazuje się, że potrafi pomagać drugiemu człowiekowi - powiedziała Karolina Gruszka.

Karolina Gruszka potrzebowała pomocy w przygotowaniu do roli

Ucząc się roli, Karolina Gruszka konsultowała się z psychoterapeutami. Chciała dać z siebie wszystko i z odpowiednią wrażliwością potrafić przekazać emocje widzom.

- Moja bohaterka odwołuje się do praktyk szamańskich, a jako psycholożka prowadzi warsztaty z kochania wewnętrznego dziecka. Jogę i medytację sama praktykuję od kilkunastu lat, więc było mi łatwiej. Jeśli chodzi o psychologię i warsztaty psychologiczne, to nie mam aż takiej wiedzy. Ale na szczęście znam ludzi, z którymi mogłam się skonsultować - powiedziała aktorka.

"Nieobecni 2" - gdzie i kiedy oglądać?

Produkcja serialu "Nieobecni" ma dla wszystkich widzów świetne wieści. Premiera drugiego sezonu pod marką Player Original odbędzie się kilka tygodni wcześniej, niż zapowiadano. Nową, angażującą i poruszającą sprawę zaginięcia będziemy mogli śledzić już od 10 maja tylko w Playerze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości