Gwiazdy

"Nieobecni". Danuta Stenka miała trudne wyzwanie. "Historia dotyczy zaginięcia mojej córki sprzed 15 lat"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
"Nieobecni". Danuta Stenka o losach swojej bohaterki
"Nieobecni". Danuta Stenka o losach swojej bohaterki Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/13

Danuta Stenka nie ma wątpliwości, że drugi sezon serialu "Nieobecni" zapewni widzom potężną dawkę emocji. Aktorkę na ekranie zobaczymy znacznie częściej, niż w pierwszej edycji produkcji. Tym razem historia zaginięcia będzie dotyczyła jej serialowej córki.

Danuta Stenka w serialu "Nieobecni"

Danuta Stenka wciela się w rolę Elżbiety Zawady, szefowej Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych. Do tej pory jej postać znana była z tego, że kiedy innych ponosiły emocje, ona zachowywała zimną krew. W drugiej edycji serialu będzie inaczej.

- Kolejny sezon dotyczy osób zaginionych, przy czym opowiadamy nie o zaginięciu sprzed chwili, tylko o zaginięciach długoletnich. Co ciekawe, dla mnie i mojej postaci (historia przyp. red.) dotyczy zaginięcia mojej córki sprzed 15 lat. Moja bohaterka w poprzednim sezonie pojawiała się sporadycznie i była cieniem swojego bratanka, którego wprowadziła do poszukiwań. A w drugim sezonie dostała tę możliwość nie tylko poszukiwania córki jako komisarz, czego robić nie powinna, ale również jako matka. To najciekawsze dla mnie samej i mojej postaci - zderzenie osoby, która zawodowo poszukuje i takiej, która sercem szuka - powiedziała aktorka, a następnie dodała: - Moje postaci mi towarzyszą. To nie jest tak, że wypełniają mi życie prywatne, ale kiedy pracuję nad czymś, są ze mną, są we mnie.

"Nieobecni 2" - kiedy premiera?

Produkcja fanów serialu "Nieobecni" ma dla wszystkich widzów świetne wieści. Premiera drugiego sezonu produkcji pod marką Player Original odbędzie się kilka tygodni wcześniej. Nowa angażująca i poruszająca sprawa zaginięcia już od 10 maja tylko w Playerze. - Mimo że są tam elementy sensacji, na tym szkielecie opowiedziana jest historia ludzka. To opowieść o emocjach. Bez względu na to, czy przeżyliśmy taką tragedię, czy mamy dziecko dojrzewające w domu, czy jesteśmy w relacjach partnerskich, każdy znajdzie coś dla siebie - zachęcała do śledzenia serialu Danuta Stenka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości