Gwiazdy

"Żona mnie zabije". Rafał Maślak zaprezentował kontrowersyjną fryzurę. Jest aż tak źle?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Rafał Maślak

Rafał Maślak postanowił na wiosnę radykalnie zmienić fryzurę. Obciął swoje włosy niemalże na zero. Po fakcie chyba sam był zaskoczony swoją decyzją. W opisie opublikowanego w sieci zdjęcia przyznał, że najbardziej obawia się reakcji żony. Czy słusznie?

Rafał Maślak - kariera

Był rok 2014 r., kiedy Rafał Maślak rzucił na kolana cały kraj. To właśnie wtedy model zdobył tytuł Mistera Polski. Liczne sesje fotograficzne i lukratywne kontrakty zapewniły mu status jednej z najjaśniejszych gwiazd rodzimego show-biznesu. Ale nie tylko życie osobiste obrasta w sukcesy.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

W 2019 roku Rafał i jego żona po raz pierwszy zostali rodzicami. Wówczas na świat przyszedł ich syn Maksymilian, który wywrócił świat swoich rodziców do góry nogami. Przypomnijmy, że świeżo upieczony tata wspominał, że nie spodziewał się, jak bardzo zmienia się perspektywa po narodzinach dziecka. W minionym roku para doczekała się drugiego potomka, córki Michaliny. Dumni rodzice postanowili ochrzcić swoja pociechę w wierze katolickiej - o ceremonii głośno było w listopadzie 2021 r..

Rafał Maślak obciął się na łyso

Rafał siedem lat temu znalazł miłość u boku Kamili Nicpoń. Para w 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Od tamtej pory ich uczucie stale kwitnie. Model ewidentnie liczy się ze zdaniem ukochanej. Po ostatniej wizycie u fryzjera to właśnie jej reakcji obawiał się najbardziej.

- Żona mnie zabije - drżał Mister Polski 2014. - Nie ściemniaj. przecież mówiłam Ci że dobrze wyglądasz - skwitowała ukochana Mistera.

Sądząc po komentarzach fanów, jak i jego ukochanej, Rafał nie ma się czego obawiać. Znajomi modela nie szczędzili jednak żartów z jego fryzury: "Ooo panie, a ja się zastanawiałem czemu ty w czapce po tym domu chodzisz", "Musisz teraz zmienić imię z Rafał na Seba", "Żona ma prywatnego Malumę".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości