Gwiazdy

Ewa Minge walczy z alergią. Pokazała obolałą twarz. "Pęka mi skóra, schodzi płatami"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Ewa Minge

Ewa Minge mówi wprost o swoich problemach zdrowotnych. Projektantka mody tym razem mierzy się z dokuczliwą alergią, której leczenie związane jest z bolesnymi skutkami ubocznymi. Gwiazda pokazała, jak wygląda jej twarz. - Nie jest to powód do wstydu - uświadamia.

Ewa Minge walczy z alergią

Ewa Minge opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej twarzy. Projektantka mody zapozowała bardzo blisko obiektywu, by pokazać internautom, jak wygląda po przyjęciu leków na alergię, których wątroba nie jest w stanie przetrawić. Na buzi gwiazdy widać liczne zaczerwienienia.

- Mieszanka alergii i konsekwencji jej leczenia. Wątroba nie przerabia leków. (...) Po takim wstępnym stanie potężnego swędzenia i pieczenia pęka mi skóra wokół oczu, schodzi płatami i nieziemsko boli - poinformowała celebrytka.

Jak skutecznie walczyć z alergią?

Nie daj się wiosennej alergii
Nie daj się wiosennej alergiiDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Ewa Minge we wpisie nawiązała do swoich obowiązków służbowych. Projektantka nie ukrywa, że możliwość pracy zdalnej w trakcie leczenia jest dla niej sporym ułatwieniem.

- Ostatnio koleżanka alergia atakuje mnie częściej niż szczęście. Dobrze, że mam okres pracy w domu. (...) Gdybym musiała wyjść na jakiś event, nałożyć makijaż, zakamuflować - mamy monstrum gotowe. A przecież bywamy różni, różnie się czujemy, mamy lepsze i gorsze dni, a zobowiązania niestety nie wszystkie są możliwe do przełożenia - tłumaczyła.

Ewa Minge pokazuje obolałą twarz

Ewa Minge często porusza tematy dotyczące zdrowia i urody, by zaszczepić w odbiorcach tolerancję na odmienność. Projektantka mody wielokrotnie padała ofiarą negatywnych komentarzy internautów, którzy krytykowali jej wygląd.

- Bywa pięknie i bywa potwornie, ale nie jest to powód ani do wstydu, ani do hejtu. Człowiek jest ułomny, a piękno umowne - zaznaczyła w najnowszym poście.

Ze słowami gwiazdy zgodził się jeden z obserwatorów, który ubolewa nad panującym w obecnych czasach systemem wartości.

- Post potrzebny, ale przykre jest to, że dziś musimy to tłumaczyć ludziom. A przecież każdy z nas zmaga się z podobnymi problemami. Mam wrażenie, że świat kreuje ludzi idealnych, a chorzy, starsi, grubsi, chudsi są niepotrzebni - zauważył internauta.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Jan Kucharzyk/East News

Pozostałe wiadomości