Gwiazdy

Ewa Minge na majówce z synem 30 lat temu. Projektantka wspomina też zmarłą mamę: "Nikt tak mnie nie rozumiał jak ona"

Gwiazdy

Ewa Minge
East News

Ewa Minge, pomimo międzynarodowego sukcesu, zawsze zdaje się twardo stąpać po ziemi. Projektantka na każdym kroku podkreśla więź łączącą ją z synami. Nie dziwi więc fakt, że urodziny jednego z nich postanowiła uczcić w wyjątkowy sposób.

Dzieci Ewy Minge

Projektantka wyszła za mąż w wieku 23 lat. Owocami tego związku są jej dwaj synowie: Oskar urodzony w 1991 roku i Gaspar, który przyszedł na świat 3 lata później. Po 13 latach małżeństwa Ewa Minge zdecydowała się na rozwód i musiała zmierzyć się niełatwym losem samotnej matki. Ponownie wyszła za mąż w 2017 roku.

Początki jej kariery sięgają 1989, kiedy zaczęła snuć pierwsze plany o stworzeniu własnej marki. Te udało się zrealizować w 1996 roku. Dziś jej nazwisko jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w branży modowej naszej części Europy, a projektantka wciąż podbija nowe dziedziny designu m.in. tworząc luksusową linię produktów do domu.

Ewa Minge niejednokrotnie podkreślała, jak dużym oparciem są dla niej jej synowie, którzy nie tylko wspierają ją w działaniach biznesowych, ale wytrwale bronią jej dobrego imienia w mediach.

Kim jest Oskar Minge?

Na instagramowym profilu Ewy Minge pojawiła się fotografia młodziutkiej projektantki w towarzystwie mamy, na której kolanach siedzi mały Oskar. Dumna mama pochwaliła się, że w tym roku jej syn skończy 30 lat. - Bobas na ręku u mojej mamy kończy w tym roku 30 lat. Mama przeszła w inny wymiar i każdego dnia od 12stu lat jest ze mną kiedy tylko jej potrzebuję - napisała.

Ewa Minge zaznaczyła również, jak ważną rolę w jej życiu pełnią przyjaciele.

- Nikt tak mnie nie rozumiał, nikt tak nie rozśmieszał i nikt tak nie dodawał mi odwagi jak moja mama. Nikt ? ...a jednak w czasie odnalazłam wielu ludzi, którzy pełnią role "zastępcze". Przyjaciele są jak koraliki naszego różańca, każdy z nich uzbierany na sznurek naszego życia stanowi osobną modlitwę w imię naszego szczęścia. Żyć tak aby miał się kto za nas modlić bez względu na wersy i wyznanie, żyć tak aby uzbierani ludzie w drodze, byli siłą w każdej naszej słabości i mnożnikiem szczęścia - wyznała.

Oskar Minge, który na zdjęciu z mamą i babcią jest małym chłopcem to dziś dorosły mężczyzna. Regularnie trenuje na siłowni, a efekty swojej ciężkiej pracy prezentuje w mediach społecznościowych. Jest miłośnikiem kotów, komiksów i tatuaży. Na co dzień pracuje jako manager marki w domu mody założonym przez jego słynną mamę.

Zobacz też:

Dagmara Kaźmierska radzi: "Nie zabijajmy się tak o to siano". Fani podziękowali jej za szczery wpis

Anna Kalczyńska adoptowała dziewczynkę. "W ten sposób mogę nieco ulżyć w jej samotnym życiu"

Sarsa została mamą! Nawet fani nie wiedzieli, że jest w ciąży

Zobacz wideo: Nowa pasja Ewy Minge. "Nie potrafię malować zawsze w tym samym stylu. To mi się nudzi"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości