Gwiazdy

Ewa Chodakowska zaprezentowała słynną świąteczną piosenkę. "Wow! Jaki głos!"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz

Ewa Chodakowska zaskoczyła swoich obserwatorów wykonaniem bożonarodzeniowego hitu. Nagranie okazało się hitem mediów społecznościowych, a fani trenerki nie kryli zachwytu nad jej talentem wokalnym. Czy Ewa Chodakowska powinna pomyśleć o nagraniu płyty?

Ewa Chodakowska zaśpiewała piosenkę Mariah Carey

U Ewy Chodakowskiej świąteczna atmosfera w pełni. Na instagramowym profilu trenerki pojawiło się nagranie, na którym markuje wykonanie świątecznego przeboju Mariah Carey "All I want for Christmas is you". W trakcie występu narzuciła na siebie bożonarodzeniowy sweterek i opaskę.

- Kiedy święta wejdą za mocno… - napisała Ewa Chodakowska

Choć głos został podłożony, to wielu osobom wydawało się, że piosenkę wykonała trenerka. Pod postem natychmiast zaroiło się od komentarzy zachwyconych internautów. "Wow! Jaki głos!", "Aż mi się świątecznie zrobiło", "Ewka jak zwykle pozamiatałaś" - pisali fani na profilu trenerki.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

All I want for Christmas - Mariah Carey

Mariah Carey wydała piosenkę "All I want for Christmas" w 1994 roku. Utwór był singlem promującym album "Merry Christmas" i od czasu premiery cieszy się niesłabnącą popularnością. Początkowo artystka nie wierzyła, że płyta z bożonarodzeniowymi piosenkami może być dobrą decyzją. Życie jednak szybko zweryfikowało jej sceptycyzm. Album odniósł komercyjny sukces w 14 krajach.

Świąteczne melodie gramy na garnkach
Świąteczne melodie gramy na garnkach Źródło: Dzień Dobry TVN

Kultowa piosenka w ogóle się nie starzeje. Obliczono, że do 2013 roku wokalistka zarobiła na niej 50 mln dolarów. Utwór był też najczęściej pobieranym świątecznym dzwonkiem. W 2018 roku "All I want for Christmas" pobiło kolejny rekord, kiedy w wigilię licznik odtworzeń w serwisie Spoityfy przekroczył 10,8 mln. Piosenka doczekała się wielu coverów i reinterpretacji. Na warsztat wzięli ją m.in. John Mayer, Shania Twain, Samantha Bumba, My Chemical Romance, The Cheetah Girls oraz Miley Cyrus. Czy Ewa Chodakowska z równym sukcesem dołączy do tego gwiazdorskiego grona?

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości