Gwiazdy

Ewa Chodakowska o zmianie w życiu. Niektórzy mogą być zdziwieni, czym zajmowała się w przeszłości

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Ewa Chodakowska opublikowała w mediach społecznościowych ważny post. Trenerka poruszyła temat wiary w siebie i namawiała fanów, aby w nadchodzącym roku zwrócili szczególną uwagę na swoje talenty i predyspozycje. Jeśli chcemy zmienić coś w naszym życiu, powinniśmy zacząć od własnego nastawienia.

Ewa Chodakowska namawia, by uwierzyć w siebie

Ewa Chodakowska jeszcze przed zakończeniem bieżącego roku postanowiła zrobić sobie plany na najbliższą przyszłość. Jak przyznała, każdemu z fanów poleca zapisać w kalendarzu jedno zdanie "wierzę w siebie". To pozwala przenosić góry, realizować plany i nie poddawać się, nawet gdy inni wiedzą i wmawiają nam nadchodzącą porażkę. Trenerka zasygnalizowała również, że sama jest tego najlepszym przykładem. Gdyby nie samodzielność i wiara, że można żyć inaczej, Ewa najprawdopodobniej byłby dziś w zupełnie innym miejscu.

Pogodni TVN
Pogodni TVN Źródło: Dzień Dobry TVN

Gdybym wciąż czekała na to, aż ktoś we mnie uwierzy, najpewniej dalej mieszkałabym w Londynie i sprzątałabym cudze domy. Weź kalendarz na 2022 rok i zapisz w nim JEDNO ZDANIE .. nieważne czy na te chwile z nim się utożsamiasz.. siadaj i pisz: "WIERZĘ W SIEBIE!!!" - tak.. to wszystko.. 

W dalszej części Ewa odwołała się do wsparcia, jakie daje nam otoczenie. Niestety często nie słyszymy słów, które chcielibyśmy usłyszeć, dlatego tak istotne to, aby liczyć na siebie i nie czekać na zewnętrzną motywację. - Wiem, że fajnie jest mieć wsparcie w ludziach... ale nierzadko jest tak, ze dając wsparcie innym, nie otrzymujesz go w zamian... I właśnie dlatego, tak ważne jest, żebyś była PRZEDE WSZYSTKIM wsparciem dla siebie i nie szukała go na zewnątrz... Jeśli słyszysz: "Ten pomysł ci się nie powiedzie!!!", odpowiedz z uśmiechem na ustach... NIE MUSISZ WE MNIE WIERZYĆ... Wystarczy mi, ze JA WIERZE W SIEBIE - kontynuowała Ewa Chodakowska.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Dyskusja fanów

Pod postem Ewy Chodakowskiej pojawiło się wiele komentarzy. Fani zgodzili się z trenerką i dodali, że najczęściej wiara w samego siebie jest sztuką, której każdy z nas uczy się przez całe życie. Mimo wszystko tę cechę można w sobie wypracować.

- "Mama zawsze mi mówiła: siedź skromnie, nie pchaj się nigdzie, jak jest Ci pisane, to Cię ktoś dostrzeże. No to sobie czekałam… Życie to nie American Dream. Trzeba wstać, napisać sobie swój scenariusz i sobie go przeżyć", "Początki zawsze są trudne gdy się coś zaczyna, ale wtedy właśnie najważniejsze jest ciągle mówienie do siebie WIERZĘ W SIEBIE i dam radę BO JESTEM ZAJEBISTA! Z czasem zaczyna się wreszcie w to wierzyć" - pisali fani.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości