Gwiazdy

Ewa Chodakowska o swoim biuście: "Nie będę pokutować za niego do końca życia"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Lackowska

Ewa Chodakowska od wielu lat namawia swoich obserwatorów do tego, by pokochali siebie i do zmiany stylu życia na zdrowy. Trenerka często podkreśla, że samoakceptacja nie oznacza walki o lepszą wersję siebie, teraz okazało się, że fani zarzucają jej hipokryzję.

Ewa Chodakowska o medycynie estetycznej

Trenerka po raz kolejny zdecydowała się odnieść do zarzutów, które dosyć często pojawiają się w jej mediach społecznościowych. Obserwatorzy zarzucają jej, że operacja powiększenia biustu kłóci się z ideą selflove, którą Ewa promuje.

Wiedziałam, że BIUSTU treningiem sobie "nie urosnę", a chciałam go mieć.. I JUŻ! To sobie go kupiłam.. Nie będę pokutować za niego do końca życia. Moja decyzja nie była podyktowana czyjąś sugestią, spełnieniem marzeń partnera, uwagami "życzliwych" koleżanek, ani moją chwilową zachcianką..

- wyjaśniła trenerka. W tym samym poście podzieliła się ze swoimi fanami wyjątkową historią. - Pamiętam jak dziś, jedną z moich pierwszych podopiecznych w Polsce. Przyszła do mnie z zamiarem powrotu do formy po porodzie i przygotowania się do operacji powiększania biustu. Po 3 miesiącach udała się na konsultacje, do chirurga plastycznego. (...) Po podopiecznej ślad zaginął... Kiedy już odebrała ode mnie telefon po trzech miesiącach, okazało się że po tej wizycie przeszła załamanie.

"Szczęśliwa kobieta to właśnie kobieta świadoma swoich pragnień"

W dalszej części postu trenerka wyjaśniła, że promowane przez nią hasło samoakceptacji nie wyklucza chęci zmian.

Była to świadoma, przemyślana decyzja, a uważam że szczęśliwa kobieta to właśnie kobieta ŚWIADOMA swoich pragnień, kierująca się SELFLOVE a nie SELFHATE. Gdyby nie SELFLOVE, pod presją tego co czytam na temat mojego wyglądu, dawno nie przypomniałabym siebie...

- czytamy w poście, który pojawił się na profilu Ewy Chodakowskiej. Fani trenerki nie kryją oburzenia związanego z zarzutami kierowanymi w stronę idolki: "Że też tyle musisz się mierzyć z absurdalnymi, nielogicznymi komentarzami!!!! Akceptacja nie oznacza brak chęci zmiany - oznacza odpowiednią postawę łagodności wobec siebie podczas tej zmiany. Cycki czy botox czy sztuczne rzęsy czy cokolwiek innego nie odbierają nikomu prawa do mówienia o selflove. Dziękuję, że chciałaś napisać ten post", "Ewa. Jesteśmy równolatkami, ale ja już nigdy nie będę wyglądała jak Ty. Mam rozstępy na brzuchu i udach, zwiotczałą skórę na brzuchu po dwóch ciążach. I co z tego. Jestem piękna właśnie taka jaka jestem. Dziękuję, że jesteś Ewa, bo dzięki Tobie pokochałam siebie", "Rewelacyjnie napisane! Robić swoje i iść do przodu! Spełniłaś swoje marzenia! Każdemu nie dogodzisz! A poza tym wyglądasz przepięknie. My ciebie uwielbiamy, z cyckami zrobionymi… piegami, bliznami. A biust masz ładny i do Ciebie pasuje. Selflove".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ewa Chodakowska trenuje z dziećmi

Ewa Chodakowska trenuje z dziećmi
Ewa Chodakowska trenuje z dziećmi

Autor:Katarzyna Lackowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości