Gwiazdy

Ewa Chodakowska rozważała operację plastyczną. Reakcja chirurga ją zaskoczyła

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Ewa Chodakowska nie boi się poruszać ważnych tematów w sieci. Tym razem trenerka podzieliła się z fanami przemyśleniami na temat kompleksów. Przy okazji wyznała, że kiedy była młodsza, proponowano jej operację plastyczną powiek. Dlaczego się na nią nie zdecydowała?

Ewa Chodakowska przez wiele kobiet jest uważana za wzór do naśladowania. Trenerka zaskarbiła sobie sympatię internautek dzięki otwartości i pozytywnemu nastawieniu do życia. Dobrze wie, że zmiana zaczyna się w głowie, dlatego w swoich instagramowych wpisach prezentuje nie tylko gotowe zestawy ćwiczeń, ale też motywuje Polki, by zaczęły walczyć o siebie i stawiały czoła kompleksom.

Ewa Chodakowska o kompleksach

Niestety hejt w Internecie dotyczy niemal wszystkich, w szczególności osób publicznych. Ewa Chodakowska nie jest w tym odosobniona. Ostatni wpis trenerka poświęciła właśnie krytyce urody. Jak przyznała na wstępie, pod swoim adresem usłyszała już wiele "życzliwych epitetów".

- Kiedyś czytałam, że powinnam się schować, bo: "gdzie z takim ryjem do ludzi, powinnaś w stajni owies żreć". Dziś z kolei czytam: "gdybym miała tyle kasy co ty, to już dawno ten ryj bym sobie przerobiła..." - wymieniała Chodakowska.

Trenerka stwierdziła, że gdyby rzeczywiście miała kompleksy na punkcie swojego wyglądu, to być może zdecydowałaby się na ingerencję w urodę. Podkreśliła jednak, że takie rozwiązanie nie wchodzi w grę, ponieważ podoba się sama sobie.

- Jeśli już poprawiasz swoją urodę, to upewnij się, że nie robisz tego, po to, żeby ZAIMPONOWAĆ/PODOBAĆ SIĘ INNYM... Wpisać w jakiś narzucony kanon "piękna" - zaznaczyła popularna "Choda".

Ewa Chodakowska: "Jestem piękna i oryginalna"

Trenerka nie ukrywa, że ma sztuczny biust. Jak przyznała w ostatnim wpisie na Instagramie, kiedy zapisywała się na operację do chirurga plastycznego, była bliska temu, by zdecydować się na jeszcze jeden zabieg. Konsultantka zaproponowała 23-letniej Ewie "wycięcie powiek". Lekarz chirurg był jednak innego zdania.

- Ja głupia nie omieszkałam zapytać już na wizycie: PANIE DOKTORZE, a co z powiekami? Pamiętam jak dziś. "Co z nimi? To Twój znak charakterystyczny! Jeśli dotkniesz swojej oryginalnej urody, popełnisz wielki błąd. W mojej klinice NIKT NIE BĘDZIE DOTYKAŁ TWOJEJ TWARZY! Jesteś piękna" - wspominała trenerka.

Dziś gwiazda mówi o sobie, że jest "piękna i oryginalna" oraz przekonuje swoje obserwatorki, że "piękno" jest względne i nie wszyscy muszą podobać się każdemu. Wszyscy powinniśmy wyciągnąć wnioski z jej historii. Pozorne niedoskonałości są w nas najpiękniejsze.

Ewa Chodakowska zachęca do profilaktyki raka piersi. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości