Gwiazdy

Mówią o niej "najgorętsza kasjerka". Zaskarbiła serca wielu TikTokerów

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Noel Hendrickson/Getty ImagesKasjerka

Elaine Victoria pochodzi z Niemiec, gdzie pracuje w jednym z supermarketów. Jej filmiki zamieszczane na TikToku stały się hitem mediów społecznościowych, a część klientów specjalnie dla niej przychodzi do sklepu. Okrzyknięto ją "najgorętszą kasjerką na świecie".

Elaine Victoria podbija TikToka

Elaine Victoria na co dzień pracuje jako w jednym z niemieckich supermarketów. Pewnego dnia na swoim TiktToku zamieściła nagranie ze sklepu. W opublikowanym wideo kobieta tańczy, oczekując na klientów. To właśnie za jego sprawą zasłynęła w mediach społecznościowych. Zostało ono odtworzone ponad 11 milionów razy!

@elaine.victoria

Das war am selben Tag ALDI ich mach meine Videos mehr an der Kasse ##foryoupage ##aldinord ##fyfyfyfy ##foryoupageofficiall

♬ original sound - The Forgotten Songs

Niemka, idąc za ciosem, zaczęła nagrywać kolejne filmiki z supermarketu. Ubrana w strój pracowniczy tańczy na zapleczu, magazynie czy przy lustrze. Pod jednym z nich w zabawny sposób zwróciła się do swojego przełożonego, któremu wyjaśniła, kiedy powstają nagrania.

Oczywiście na przerwie, drogi szefie.

Okrzyknięto ją "najgorętszą kasjerką"

Nagraniami na TikToku zaskarbiła serca wielu fanów. Doczekała się tysięcy obserwatorów, którzy nie kryją zachwytu. Choć nie każdemu to określenie przypadłoby do gustu, to nazwano kobietę "najgorętszą kasjerką na świecie". Sama twórczyni nagrań nie ma z tym problemu. Co więcej, niektórzy specjalnie zaczęli robić zakupy w tym konkretnym sklepie, by poznać Elainę Victorię. Jej profil na Instagramie cieszy się również dużą popularność. Internauci zachwycają się jej urodą i trzymają kciuki za rozwój kariery.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Czy media społecznościowe mogą być pożyteczne w życiu dziecka?

Czy media społecznościowe mogą być pożyteczne w życiu dziecka?
Czy media społecznościowe mogą być pożyteczne w życiu dziecka?

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Noel Hendrickson/Getty Images

Pozostałe wiadomości