Gwiazdy

Ben Affleck i Jennifer Lopez planują romantyczny ślub. Znamy szczegóły uroczystości

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Ben Affleck i Jennifer Lopez w 2004 roku

Jennifer Lopez i Ben Affleck są dowodem na to, że stwierdzenie "stara miłość nie rdzewieje" jest prawdziwe. Odkąd kilka miesięcy temu pojawiły się pogłoski o tym, że znów się spotykają, temperatura ich związku stale wzrasta. Teraz relacja gwiazd wejdzie na kolejny poziom, ponieważ znowu planują ślub. Czy tym razem dojdzie on do skutku?

Związek Bena Afflecka i JLo

Od kilku miesięcy znów jest głośno o związku Bena Afflecka i Jennifer Lopez. Dla niektórych to prawdziwe zaskoczenie, że po 18 latach ich miłość odżyła na nowo. Na przełomie 2002 i 2003 roku byli już ulubieńcami mediów, a o Bennifer rozpisywały się wszystkie magazyny. Wówczas aktor oświadczył się ukochanej, wręczając pierścionek z różowym diamentem wartym 2,5 mln dolarów. Kilka miesięcy później jednak jeden z tabloidów opublikował zdjęcia aktora wychodzącego z klubu ze striptizem i podał informację, że zdradził piosenkarkę z dwiema kobietami. Ślub został odwołany na kilka dni przed ceremonią, a para się rozstała.

- Ben i ja rozstaliśmy się w momencie, w którym byłam przekonana, że poświęcamy się tylko sobie. Wtedy po raz pierwszy miałam złamane serce. Czułam, jakby ktoś wyrwał mi je z piersi - pisała Jennifer Lopez w swoich wspomnieniach.

Beniffer planują ślub

Obecnie wydaje się, że para nauczyła się na starych błędach. Fotoreporterzy co rusz uwieczniają ich na zdjęciach szczęśliwych i wpatrzonych w siebie nawzajem. Kilka tygodni temu przyłapali także Bena Afflecka na wyborze pierścionka zaręczynowego w sklepie Tiffany&Co. Teraz okazuje się, że zakochani rzeczywiście planują drugi ślub. Informatorzy amerykańskich tabloidów donoszą, że aktor zadał ukochanej to najważniejsze pytanie w lipcu, podczas wakacji, które spędzali na jachcie. Chcą, by ich wesele odbyło się w jednej z włoskich rezydencji. Wiadomo, że drużbą będzie wieloletni przyjaciel Bena, Matt Damon, a córki artystów (Emma - córka Lopez oraz Violet i Seraphine - córki Afflecka) są podekscytowane i już pomagają w planowaniu ślubnych stylizacji.

- Z powodu tego, że Ben oświadczył się na wodzie, albo dlatego, że chronił Jen w Wenecji, oboje zakochali się w pomyśle, by tam wziąć ślub. Wenecja jest niemal nieprzyzwoicie romantyczna. Mają dużo dalszej rodziny i przyjaciół, którzy będą oczekiwać zaproszenia, więc jeśli przyjęcie będzie duże, wezmą pod uwagę wiele posiadłości zamkowych w okolicy - zdradził informator jednego z kolorowych magazynów.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jennifer Lopez i Ben Affleck planują zamieszkanie razem?

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości