Wygląda jak młoda księżna Diana. Jej konto na TikToku robi furorę

14731615-diana-krolowa-ludzkich-serc-55-40s
14731615-diana-krolowa-ludzkich-serc-55-40s
31 sierpnia br. minęły 24 lata od tragicznego wypadku samochodowego, w którym zginęła księżna Diana. "Królowa ludzkich serc" stała się inspiracją dla wielu kobiet, które starają się odtwarzać jej styl. Jedną z nich jest holenderska influencerka Rose Nora Anna. 

Rose Nora Anna - kim jest?

Rose Nora Anna to holenderska tiktokerka, która doczekała się miliona obserwatorów. Jej galeria bogata jest w filmiki, na których odtwarza stylizację i fryzury. Inspirowała się m.in. Grace Kelly, ale najbardziej jest znana jako "sobowtórka księżnej Diany".

Rose Nora Anna wygląda jak młoda księżna Diana

Podobieństwo między tiktokerką a młodą Dianą Spencer jest uderzające. Internauci po raz pierwszy zauważyli to, gdy Rose udało się odtworzyć fryzurę Lady Di. Na TikToku zdradziła, że wzorowała się na artykule z 1981 roku, a następnie krok po kroku pokazała, jak zrobić perfekcyjnego boba, który stał się znakiem rozpoznawczym księżnej.

Następnie internautka poszła o krok dalej i wzięła na warsztat styl Diany. Kwiaty, falbanki i sznur pereł - te elementy sprawiły, że odwzorowała kreację Lady Di z czasów młodości. Podobnie jak mama Williama i Harry'ego, Holenderka zaskarbiła sobie serca wielu osób, które podziwiają jej metamorfozy. Czy mogłaby zastąpić Kristen Stewart w filmie "Spencer"?

@70srose

My tribute for Diana’s 60th birthday is now up on my YouTube channel Here is 1 of the 5 outfits I recreated ##ladydiana ##princessdiana

♬ original sound - Rose

Księżna Diana - ikona

Księżną Dianę pokochali Brytyjczycy przede wszystkim za otwartość, łamanie sztywnych zasad panujących w rodzinie królewskiej i podejście do drugiego człowieka. Jej śmierć w wypadku samochodowym wstrząsnęła całym światem, ale pamięć o niej jest wciąż żywa.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Joanna Brodzik w nowej odsłonie

Joanna Brodzik w nowej odsłonie
Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości