Newsy

Brat księżnej Kate Middleton ożenił się. "Poślubiłem miłość mojego życia"

Newsy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

James Middleton i jego wybranka Alizee Thevenet zdecydowali się rozpocząć nowy rozdział w życiu, w końcu powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Młodszy brat księżnej Kate ogłosił nowinę o ślubie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

James Middleton - brat księżnej Kate

James Middleton urodził się 15 kwietnia 1987 roku i jest najmłodszym z trójki dzieci Carole i Michaela Middletonów. Na co dzień brat księżnej Kate prowadzi kilka dobrze prosperujących firm. Mężczyzna przez długi czas zmagał się z ciężką depresją, o czym otwarcie opowiedział w jednym z wywiadów. Na szczęście udało mu się pokonać chorobę, teraz może poszczycić się niekwestionowanymi sukcesami na płaszczyźnie zawodowej i wyjątkowo udanym życiem prywatnym.

34-letni biznesmen od wielu lat związany jest z Alizee Thevenet, jednak dopiero teraz zdecydował się stanąć z nią na ślubnym kobiercu. Para zaręczyła się w 2019 roku, lecz ze względu na globalną pandemię koronawirusa, zakochani postanowili przełożyć ceremonię zaślubin. Okazuje się, że sakramentalne "tak" udało im się powiedzieć dwa lata później.

Brat księżnej Kate wziął ślub

Na instagramowym profilu 34-latka pojawiła się oficjalna informacja o ślubie. James Middleton opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z ceremonii, na którym zapozował ze swoją ukochaną. Fotografię opatrzył wymownym, wzruszającym podpisem.

Wczoraj poślubiłem miłość mojego życia, otoczony rodziną, przyjaciółmi i oczywiście kilkoma psami, w pięknej wiosce Bormes-les-Mimosas. Słowa nie opiszą tego, jak jestem szczęśliwy

- napisał brat księżnej Kate w poście. Wywołało to niemałe poruszenie wśród internautów, którzy z zaangażowaniem komentowali wpis. Pod zdjęciem pojawiły się szczere gratulacje i pełne serdeczności życzenia dla młodej pary.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Księżna Kate Middleton stworzyła fundację pomagającą dzieciom. Pracowała nad nią przez ostatnie 10 lat

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Olga Efimova / EyeEm/Getty Images

Pozostałe wiadomości