Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz zdradziła swój sposób na piękny wygląd. "Lepiej, więcej i szybciej"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Przetakiewicz nieustannie zachwyca. Kobiety ciekawe są jej sposobów na piękny wygląd, przez co projektantka chętnie dzieli się swoimi trikami w mediach społecznościowych. Teraz zrobiła to po raz kolejny i zdradziła, co wpływa na jej urodę.

Joanna Przetakiewicz na Instagramie

Właścicielka La Manii jest niezwykle aktywną użytkowniczką Instagrama. Dzieli się tam szczegółami swojego życia, pokazuje prywatne ujęcia, to, jak pracuje, a nawet w jaki sposób spędza wolny czas i o siebie dba. Równocześnie stawia na naturalność, ponieważ jest przeciwna nadmiernemu przerabianiu zdjęć i promowaniu nieprawdziwych wzorców.

- Czasami można się zdziwić. Nie poznać znajomej twarzy. Albo siebie. Nawet miejsca, które się dobrze zna. Tam wycięte, tu przycięte, gdzieś indziej przedłużone, zmniejszone albo wybarwione. Wszystko idealne, wyselekcjonowane. Można pogubić się i zagubić w filtrach, tagach, trendach, fejkach i hasztagach. Po co to? - zastanawiała się jakiś czas temu Joanna Przetakiewicz na Instagramie.

Jak Joanna Przetakiewicz dba o urodę?

W niedzielę 12 września projektantka postanowiła podzielić się z obserwatorkami swoimi trikami urodowymi. W mediach społecznościowych zdradziła, że na jej samopoczucie i świetny wygląd wpływa kilka rzeczy. Podała internautkom "podstawową" wersję, a także rozszerzoną, bo bardziej rozbudowaną - dla chętnych. Z tego powodu opublikowała filmik, na którym widać, jak siedzi w samochodzie z założonym na głowie wałkiem oraz płatkami pod oczy na twarzy.

- BEAUTY MANAGEMENT. U mnie zawsze stereo. Lepiej, więcej i szybciej. Czyli: siłownia i maska nawilżająca, podróż i płatki pod oczy, wałek na głowie i maseczka na usta, kąpiel i peeling, rzęsy i mani, pedi. Mam również opcję dla zaawansowanych - godzinny spacer z psami (długie kroki + głębokie oddechy) i słuchawki (podcasty lub audiobook). Do tego maska na twarz - napisała Joanna Przetakiewicz na Instagramie.

Post spotkał się z ogromnych odzewem ze strony fanek. W komentarzach czytamy: "Ten wałek to już chyba stanie się modny wszechobecnie", "Od razu wskoczyłam na level zaawansowanych", "Niesamowita kobieta", "Uwielbiam panią i wałek już mam. Reszta przede mną" czy "Uwielbiam wszystko, o czym piszesz, nawet spacer z psem, choć go nie posiadam. Chodzę sama lub z osobą towarzyszącą, ale najważniejsze, że dbam o siebie czy to w trybie powolnym, czy expresowym".

Wy też weźmiecie przykład z Joanny Przetakiewicz?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Joanna Przetakiewicz: Zajście w ciążę staje się coraz trudniejsze

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości