Gwiazdy

Metamorfozy uczestników 10. edycji "Top Model". Czekały ich wielkie zmiany

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
4. odcinek "Top Model"

W 4. odcinku jubileuszowej, 10. edycji "Top Model" modele i modelki wprowadzili się do wspólnego domu. Od razu czekał na nich fryzjer Łukasz Urbański ze swoim zespołem, który zabrał się za metamorfozy uczestników.

Co się wydarzyło w 4. odcinku "Top Model"?

Jury w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński wybrało już finałową piętnastkę, która zamieszkała w domu modelek i modeli. Do 10. edycji dostali się: Nicole, Kacper, Bartosz, Mikołaj, Olga, Adam, Sophia, Kacper, Wiktoria, Arkadiusz, Aleksandra, Julia, Łukasz, Dominika oraz Weronika. W 4. odcinku można zobaczyć, jak wprowadzają się do ogromnego, wspólnego domu i zachwycają się jego wnętrzami.

To miejsce w stylu 5-gwiazdkowego hotelu

Następnie uczestników od razu czekały metamorfozy. To właśnie one budzą największe emocje w każdej edycji show. Nie inaczej było też tym razem. Część uczestników naprawdę bardzo mocno przeżywało zmiany fryzur.

Metamorfozy modelek i modeli

U uczestników siedzących na fotelach fryzjerskich pojawiły się łzy. Dominika miała piękny, naturalnie jasny odcień swoich włosów. Załamała się, gdy Dawid Woliński i Łukasz Urbański rozmawiali, że pięknie byłoby jej w rudym. Adam z kolei był przerażony, gdy usłyszał, że zrobią mu grzywkę.

- Byłem bardzo odważny przed, ale jak usłyszałem słowo "grzywka"... Nie lubię grzywek, mam delikatną twarz. Na co dzień wyglądam jak 15-latek, a z grzywką to już w ogóle - wyznał Adam Lochyński w "Top Model".

Olga marzyła o długich blond włosach, a skończyła z krótkimi brązowymi. Początkowo mówiła, że nie widzi powodu, by wpadać w histerię, ponieważ idąc do tego programu, przygotowała się psychicznie na wielką zmianę. Potem jednak zmieniła zdanie.

- Nie zdawałam sobie chyba sprawy, że te włosy były dla mnie rzeczywiście ważne, a teraz jak się przeglądam... Wyglądam trochę jak chłopak - stwierdziła Olga Król.

Nicole obawiała się zmiany fryzury, ponieważ była z niej dumna. Spodobała jej się jednak lekka metamorfoza. Wiktorię czekała duża odmiana i gdy zobaczyła siebie w lustrze, popłakała się z radości.

Arka, który jest najstarszym uczestnikiem, fryzurą wizualnie odmłodzono, a u Bartka całkowicie zmieniono kolor. Aleksandra nie była zadowolona z nowego looku i zdecydowała się na ostrą wymianę zdań z fryzjerem.

Mikołaj, Sophia, Łukasz, Julia i dwóch Kacprów nie narzekali na swój wygląd, a Wiktoria w nowym odcieniu włosów nadal zachwycała. Chcesz zobaczyć cały proces zmian i dowiedzieć się, kto odpadł? Już teraz włącz 4. odcinek w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Zobacz wideo: 10. edycja "Top Model" trwa

„Top Model” powraca po raz dziesiąty
„Top Model” powraca po raz dziesiąty Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

Pozostałe wiadomości