Kaniewska, Śmieszek, Sobolewska - co dzisiaj robią finaliści 9. edycji "Top Model"?

Finaliści Top Model
TVN
Minęło już kilka miesięcy od ostatniej edycji "Top Model". Aktualnie realizowane są castingi do 10. serii programu. Tymczasem, my sprawdzamy, jak radzą sobie poprzedni uczestnicy. Co robią Mikołaj Śmieszek, Patrycja Sobolewska oraz Weronika Kaniewska?

"Top Model". Mikołaj Śmieszek - kim jest?

Mikołaj Śmieszek zwyciężył 9. edycję "Top Model". 20-latek od tamtej pory nawiązał liczne relacje z różnymi markami. Spełnia także marzenia i nagrywa muzykę - został raperem. Współpracuje z agencją modelingową. Ponadto, stoczy walkę w Fame MMA. Niektórych może zaskoczyć jego wybór, jednak dla modela będzie to kontynuacja przygody ze sportem, ponieważ wcześniej zawodowo grał w piłkę nożną, a w dodatku pięciokrotnie wystąpił na boiskach trzeciej ligi. Na Instagramie obserwuje go 240 tys. internautów.

- Raz model, raz raper, później fighter, ale zawsze śmieszek - piszą internauci.

"Top Model". Co robi Patrycja Sobolewska?

Od momentu zakończenia programu, Patrycja Sobolewska realizuje się w modelingu. Związała się z polską marką biżuteryjną, a także została twarzą znanych perfumerii - w spocie reklamowym wystąpiła u boku Mariusza Jakubowskiego. Współpracuje z agencją modelingową, zagrała także w teledysku Pawbeats do piosenki "Kłam" (ft. Qry, Hania Sztachańska). W międzyczasie znalazła chwilę na wymarzone wakacje i ostatnio w mediach społecznościowych publikowała sporo zdjęć z wypoczynku na Zanzibarze. Jej profil na Instagramie obserwuje 236 tysięcy osób.

"Top Model". Co słychać u Weroniki Kaniewskiej?

Zdobywczyni 3. miejsca w "Top Model 9" stała się influencerką. Weronika Kaniewska promuje w swoich mediach społecznościowych wiele marek oraz gabinetów kosmetycznych. Bierze także udział w kampaniach reklamowych różnych firm. Dużo czasu poświęca również na doskonalenie swojej pasji, czyli jazdy konnej. Współpracuje z agencją modelingową, a na Instagramie obserwuje ją 147 tys. osób.

10. sezon programu "Top Model". Jak wziąć udział w castingu? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości