finaliści

  Już 9 maja na antenie TVN wielki finał szóstej edycji "MasterChef Junior". O tytuł najlepiej gotującego dziecka w Polsce powalczy trójka finalistów: Jagoda Łaganowska, Kazik Józefowicz oraz Staś Zawłocki. O tym jakie emocje towarzyszą im podczas finałowych zmagań, opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Minęło już kilka miesięcy od ostatniej edycji "Top Model". Aktualnie realizowane są castingi do 10. serii programu. Tymczasem, my sprawdzamy, jak radzą sobie poprzedni uczestnicy. Co robią Mikołaj Śmieszek, Patrycja Sobolewska oraz Weronika Kaniewska?

  Wielkie emocje w "Top Model". Jurorzy zadecydowali, kto trafi do finałowej czternastki 9. edycji programu. Było wiele wzruszeń, nerwów, a także łez szczęścia. Nadszedł czas na poważną rywalizację. Kto ma największą szansę na zdobycie tytułu "next Top Model"?

  Tancerz Refat Abdullayev i akrobata (a w zasadzie "fruwający człowiek", jak nazwał go Piotr Kraśko) Łukasz Świrk to ostatni zwycięzcy ostatniego półfinału X edycji "Mam Talent!". Jakie są ich marzenia i plany na przyszłość? Czy udział w programie już wpłynął na ich życie? I dlaczego postanowili spróbować swoich sił w talent show? Finał "Mam Talent!" już w sobotę 2 grudnia!

  "To jest wirtuozeria" - tak o grze na akordeonie Lukasa Gogola powiedział w "Mam Talent!" Agustin Egurrola. Jak chłopak trafił do programu? Co sprawiło, ze zaczął grać na akordeonie zamiast na fortepianie? Czy wiąże przyszłość z muzyką? Jego idolem jest Marcin Wyrostek, z którym spotkał się kilkukrotnie. Co o Lukasie mówi zwycięzca 2. edycji "Mam Talent!"?

  Poznajcie finalistów akcji Mistrz Smaku. Zostali oni wyróżnieni w 5 kategoriach: "Kocham", "Lubię", "Pomagam", "Szanuję" oraz "Smakuję". Jury skończyło już swoją pracę. Teraz czas na Ciebie! Zagłosuj na Mistrza Smaku. Zwycięska para wygra w sumie 100 000 zł.

  Iluzjonista Piotr Denisiuk i kobieta obdarzona niesamowitym głosem Magdalena Anders wygrali półfinałowe docinki "Mam Talent!", w związku z czym zobaczymy ich w finale programu. Jak Piotr złapał bakcyla na robienie sztuczek? Czy wykorzystał je kiedyś do realizacji niecnych planów? Czy zajmuje się czymś poza robieniem sztuczek? A Magdalena? Kto namówił ją do udziału w "Mam Talent!"? I jak wyglądała jej przeszłość muzyczna? Obojgu gratulujemy i życzymy powodzenia w finałowym odcinku "Mam Talent!"

  Iluzjonista Just Edi i duet akrobatyczny Acrodreams to pierwsi finaliści 9. sezonu "Mam Talent". Kiedy zaczęli rozwijać swoje talenty? Ile czasu zajęło im dojście do poziomu na którym się znajdują? Zobaczcie sztuczką, którą Edi przygotował dla naszych prowadzących!

  Po wczorajszym programie grono finalistów "Mam Talent!" powiększyło się o kolejnych uczestników! Naszymi gośćmi byli zmęczeni ale szczęśliwi: Vlodyr i Marta Śrutwa i Łukasz Wojtaszczyk z Acro Team Silesia! Czy wiedzą już czym zaskoczą widzów w finale programu? Ile zajmują im przygotowania do jednego występu?

  Po wczorajszym, pełnym emocji półfinale na kanapach Dzień Dobry TVN zasiedli kolejni finaliści programu "Mam Talent!". Decyzją widzów to Aleksandra i Kosma byli wczoraj najlepsi. Czy emocje już opadły? Czy są zadowoleni z wczorajszych występów? I jak widzą siebie w przyszłości?

  Dziś wielki finał tanecznego show. W studiu podczas ostatnich prób uczestnikom towarzyszyła kamera Dzień Dobry TVN. Katarzyna Olubińska porozmawia też z jurorami i finalistami. Czy Agustin Egurrola i Michał Piróg każdym razem przeżywają finał programu? Czy trenując przez cały dzień, finaliści będą mieli jeszcze siłę, by zatańczyć dziś wieczorem? Kto będzie ich wspierał? Czy nagroda w postaci stypendium na Broadway'u motywuje ich do walki?

  Do finału drugiej edycji programu Project Runway doszło troje uczestników. Kto z nich jest najlepiej przygotowany? Jakie towarzyszą im emocje? Czy są zadowoleni z kolekcji, które mają zamiar zaprezentować? Czym się inspirowali? Co o finalistach sądzi gospodyni show Anja Rubik i za kogo kciuki trzyma Joanna Przetakiewicz?

  Alicja Niedźwiecka-Zimała - nauczycielka matematyki w gimnazjum w Rudzie Śląskiej namówiła przyjaciół, by wspólnie pomóc zdolnej uczennicy, która żyje w skrajnej biedzie, a jej rodzice zmagają się z niepełnosprawnością. Poznajcie kolejną finalistkę akcji "Zwykły Bohater".

  Wczoraj wieczorem poznaliśmy kolejnych finalistów programu "Mam Talent!". Głosami publiczności i jurorów do finału dołączyły zespoły Lowzar i Acroart! Jak wspominają wczorajszy program, czy byli zadowoleni ze swoich występów? Jak wyglądają ich treningi i ile czasu potrzebują na przygotowanie się do występu?

  Na naszych kanapach: Łukasz Świrk i Mateusz Guzowski, którzy jako pierwsi zakwalifikowali się do finału programu "Mam Talent!". Czym zaskoczą widzów i jurorów w kolejnym występie? Czy w ogóle udało im się zasnąć po wczorajszym odcinku? Czym zajmują się na co dzień?

  Liliana Pryma i Maciej Sieradzky wprawdzie nie wygrali pierwszej edycji Programu Project Runway, ale i tak są zwycięzcami, bo dzięki programowi teraz robią to, o czym zawsze marzyli. Młodzi projektanci opowiedzieli w Dzień Dobry Wakacje o tym, jak wygląda po programie, czym się teraz zajmują, nad czym pracują i wreszcie z kim współpracują? Dlaczego Maciej Sieradzky cieszy się, że nie wygrał programu? Zobaczcie, jak emocjonująca może być praca projektanta mody.

  Komu kibicuje Ewa Farna i, kogo z tych, którzy odpadli, najbardziej jej szkoda? Dlaczego Tatiana Okupnik kibicuje prawniczce, która postanowiła spełnić swoje marzenia? Kto jest faworytem Patrici Kazadi? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska

  Kolejni uczestnicy "Mam Talent" awansowali do finału. Wczoraj serca widzów zdobyli: Tetiana Galitsyna oraz zespół Tekla Klebetnica. Czy sa gotowi na ostrą rywalizację w finale i czy da się wyżyć z malowania piaskiem?

  W naszym studiu ci, którzy otarli się o zwycięstwo w programie X Factor, czyli zespół The Chance i Marcin Spenner. Jak dalej potoczy się kariera finalistów X Factor? Czy dziewczyny z zespołu The Chance nadal będą ze sobą współpracować? Dlaczego Marcin Spenner miał niewyraźną minę podczas ogłaszania wyników? Co działo się w ich głowach, gdy ogłoszono wyniki? Czy zazdroszczą sobie? W Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym, co stanie się teraz, gdy zgasły już światła na scenie X Factor.