Gwiazdy

Alan Andersz pokazał zdjęcie z dzieciństwa. "Tańczyłem dla Britney Spears"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Tomasz Urbanek/East NewsAlan Andersz

Alan Andersz znany jest przede wszystkim ze swoich ról serialowych, jednak niewiele osób wie, że swoją karierę zaczynał od tańca. Teraz aktor postanowił powspominać tamte czasu i opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z dzieciństwa. Zobaczcie, jak wyglądał.

Alan Andersz - dzieciństwo

Alan Andersz zaczął trenował taniec, mając zaledwie 8 lat. Należał do grupy, z którą wielokrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski młodzieżowych formacji w stylu latynoamerykańskim. Kilka razy reprezentował nawet Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata. W 1997 roku zadebiutował w programie "Mini Playback Show", a już dwa lata później wystąpił w serialu TVN "Ja, Malinowski". Co jest najpiękniejszym wspomnieniem z czasów jego dzieciństwa?

- Nie umiałbym wybrać jednego. Większość z nich krąży wokół różnych sukcesów sportowych i telewizyjnych. Najpiękniejsze były momenty, gdy okazywało się, że ciężka praca dawała efekt. Pierwszy Złoty Aplauz zdobyty z formacją taneczną na festiwalu w Koninie. Pierwsze mistrzostwo Polski. Ale i pierwszy pocałunek o wschodzie słońca. Lubię robić coś po raz pierwszy - mówił Alan Andersz w wywiadzie dla "Gali".

Alan Andersz w dzieciństwie

Ostatnio aktor wrócił wspomnieniami do tego pięknego okresu w swoim życiu, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed lat, na którym pozuje w towarzystwie dwóch dziewczynek. Ubrani w kolorowe ubrania cieszą się z zakończonego występu tanecznego. Wiadomo, że Alan na fotografii ma zaledwie 9 lat.

- A tutaj tańczyłem dla Britney Spears #miniplaybackshow - napisał Alan Andersz na Instagramie.

Fotografia zrobiła duże wrażenie na obserwatorach artysty, którzy tłumnie komentowali post. Docenili hip-hopową stylizację Alana, a także jego urodę. Pod zdjęciem czytamy: "Jaki słodziak", "Szkoda, że nie ma gdzie obejrzeć", "Piękne wspomnienia", "Ciekawe co Britney by powiedziała gdyby to zobaczyła" czy "Ojejku, tylko przytulać".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Alan Andersz: "Cały czas się zastanawiam czy nie zacząć skakać ze spadochronem, ale boję się, że w końcu przegnę"

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek / East News

Pozostałe wiadomości