Gwiazdy

Edyta Pazura podsumowała swoje życiowe osiągnięcia: "Uszczypnijcie mnie"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Kamil Piklikiewicz/East NewsEdyta Pazura

Urodziny to dla wielu z nas czas podsumowań. Edyta Pazura skończyła 34 lata i z tej okazji napisała, co dotychczas udało się jej osiągnąć. Sukces zawodowy to jedno, ale ważniejsze jest dla niej, że od 15 lat jest szczęśliwie zakochana i wraz z Cezarym Pazurą tworzą zgraną rodzinę.

Edyta i Cezary Pazurowie - historia miłości

Małżeństwo Pazurów uznawane jest za jedną z najlepiej dobranych par w show-biznesie. Dzieli ich spora różnica wieku (26 lat), więc gdy zaczęli się spotykać, wiele osób nie wierzyło, że stworzą trwały i szczęśliwy związek. Poznali się w pociągu, gdy Edyta była 19-letnią studentką, a Cezary 45-letnim popularnym aktorem. Od razu między nimi zaiskrzyło.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Z biegiem czasu Pazurowie udowodnili, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Pobrali się 1 maja 2009 roku i są rodzicami trójki pociech: Amelii, Antoniego i Rity. Doskonale dogadują się w życiu prywatnym i zawodowym. Aktor niejednokrotnie podkreślał w wywiadach, że nie wyobraża sobie życia bez Edyty, która stworzyła mu szczęśliwy, pełen miłości i spokoju dom. Z kolei ona często podkreśla, że ufa swojemu mężowi, jak nikomu innemu i mimo tego, że początki ich związku były trudne, to warto było przez to przejść, bo teraz jest szczęśliwą i spełnioną kobietą.

Edyta Pazura świętuje 34. urodziny

18 stycznia Edyta obchodziła 34. urodziny. Z tej okazji opublikowała post na Instagramie, w którym podsumowała, co dotychczas osiągnęła. Ma wiele powodów do dumy.

- Nie umiem już odpowiedzieć "z marszu", ile mam lat. Jak ktoś mnie o to pyta, to odejmuję sobie dany rok od rocznika 88’ . Tak w ogóle to dzisiejszy dzień tak naprawdę oznacza dla mnie, że: od 15 lat mam jednego mężczyznę przy swoim boku, od 12 lat jestem mamą, od 8 lat pracuje z mężczyzną, z którym jestem już 15 lat. Od roku mam własną firmę, która produkuje najwyżej klasy biżuterię dla kobiet i mężczyzn (uszczypnijcie mnie) - napisała Pazura i dodała, że prócz zdrowie, nic jej więcej już nie potrzeba. Fani Edyty złożyli jej serdeczne życia z okazji urodzin. W wielu komentarzach pojawiły się słowa uznania, że gwiazda i jej mąż od tylu lat są szczęśliwą parą.

- "Wszystkiego najlepszego. Rozwijaj się i inspiruj", "Zawsze trzymałam za was kciuki i tak bardzo chciałabym zobaczyć miny tych, co nie wierzyli. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi... Sto lat", "Miłości, radości i szczęścia bez granic", "Idź dalej swoją drogą, bo sama najlepiej wiesz, dokąd chcesz iść", "Wielkie gratulacje z okazji tych wszystkich osiągnięć i zdecydowanie wysyłam dużo zdrowia i więcej życzliwości wokół" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego:  Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości