Gwiazdy

Edyta Pazura zapozowała topless: "Lubię w łóżku na boku". Internauci patrzą na jej tatuaż

Gwiazdy

Edyta Pazura

Edyta Pazura zaskoczyła fanów, publikując zdjęcie prosto z łóżka. Żona i menadżerka Cezarego Pazury nie ma na sobie biustonosza, dzięki czemu dokładnie widać jej duży, kolorowy tatuaż. Czyżby fotografia miała ukryty przekaz?

Cezary Pazura i jego małżonka Edyta od lat uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Oboje regularnie udzielają się w mediach społecznościowych, gdzie pokazują kadry z prywatnego życia. Tym razem mama Amelii, Antoniego Józefa i Rity wrzuciła do sieci wyjątkowo intymne zdjęcie.

Edyta Pazura topless

Edyta Pazura nie bywa na salonach. Zamiast ścianek realizuje się w blogosferze. W swoich wpisach porusza ważne, nierzadko kontrowersyjne tematy. Zdarza jej się też łamać tabu. Tym razem pokazała zdjęcie topless prosto z pościeli. Fotografii towarzyszy wymowny podpis.

- Lubię w łóżku na boku… Prawidłowa pozycja leżąca zapewnia zmniejszenie obciążenia kręgosłupa - czytamy.

Wiele wskazuje na to, że ostatni wpis Edyty Pazury ma tak naprawdę nie prowokować, a skłaniać do refleksji. Hashtag #dlugoscmaznaczenie jest powiązany ze zbliżającą się akcją dotycząca kobiecego zdrowia. Nie wiemy jeszcze jednak, jakiej dolegliwości będzie konkretnie dotyczyć.

Edyta Pazura w łóżku

Odważne zdjęcie Edyty Pazury wywołało skrajne emocje wśród jej obserwatorów.

Piękne foto

Przecudny tatuaż

- piszą internauci.

Tym razem Cezary Pazura nie pokusił się o komplement, jednak pod innym zdjęciem zapowiadającym akcję napisał, że "wreszcie dowie się czegoś dowie". Kampania dotycząca zdrowia kobiet może więc zainteresować nie tylko panie, ale także panów.

W małżeństwie Pazurów nie brakuje miłości i wsparcia. Aktor zawsze wyraża się o swojej żonie z czułością. Nie ukrywa też, że konsultuje z nią swoje kolejne zawodowe projekty. Wspólnie tworzą zgraną parę nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym. Przypomnijmy, że Edyta Pazura jest menadżerką męża.

Zobacz wideo: Edyta Pazura o podstępnej depresji

Zobacz też:

Refleksyjna Agnieszka Chylińska w wyjątkowy sposób zapowiada swoje 45. urodziny. "Nie radźcie mi dobrze. Dobrze mi życzcie"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - które pary przetrwały eksperyment? Znamy ciąg dalszy historii Izy i Kamila

Przyjaciele zbierają pieniądze dla syna Krzysztofa Krawczyka. "Potrzebuje pomocy w zakresie codziennych potrzeb"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości